Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nektek csajok bejönne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek csajok bejönne hogy ha az utcán megállítana egy fiú és elkezdene beszélgetni veletek? Vagy így ne próbálkozzak csajozni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
aha, hívd meg egy colára vagy ilyesmi
2012. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Helló, teccel nekem, iszunk egy bambit?
2012. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na azért nem mindegy, hogy ki állítja meg őket...
2012. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kleo25 ***** válasza:
Én elhajtanálak az biztos, ha csak úgy oda jönnél az utcán. Vannak erre megfelelő szórakoztató egységek.
2012. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha egy olyan helyen jössz oda ahol elfogadott, akkor nem zavar. Pl. Budapest Deák tér, hát ott aztán nyugodtan leszólíthatsz, az a hely erről szól.

De ha nappal éppen suhanok a Blahán, akkor senki se akarjon leszólítani beszélgetni, mert valószínűleg tartok valahova. És éppenséggel nincs időm bájcsevegésre..

2012. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azon mulik hogy bejössz e annak akit leszolitasz vagy sem
2012. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem 3 dolgon múlik: a csaj foglalt-e, tetszel/bejössz -e neki, hangsúlyon-beszédstíluson. hajrá.
2012. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer úgy ismerkedtem meg egy lánnyal. Eltévedtem Budapesten (nem sokszor jártam arra eddig), és megkérdeztem tőle, hogy merre van a Népliget (azért őt, mert ő volt a legközelebbi hátizsákos személy, szóval nem azért mert ismerkedni szerettem volna). A végén kiderült, hogy ugyan arra a távolsági buszra akarunk felszállni, így hát egymás mellé ültünk. Értelmes lánynak bizonyult, átlagos kinézetű volt.

Elkértem tőle az email címét, de nem kerestem fel, mert akkor volt barátnőm.

Sokat szoktam buszozgatni, és az évek során viszonylag sokszor elegyedtem szóba idegen lányokkal úgy, hogy nem is akartam tőlük semmit, de látom rajtuk hogy ők örülnek annak, ha van egy kis társaságuk :)

A lakhelyem és az egyetem között sokat buszozgattam, és végére sok emberrel megismerkedtem.

Szóval nekem inkább buszozgatós élményeim vannak ebben a témában.

2012. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen helyen, meg hogy ki szólít le.

A mi városunkban én hülyén néznék valakire, ha csak így odajönne.

2012. aug. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!