Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek arról, hogy randin ki-ki a saját fogyasztását fizesse?

Figyelt kérdés

Nem kell nagy flancokra gondolni, hanam ilyen pizzázás, csokizás szintű randira.

Szerintetek gáz, ha a nő szeretné fizetni a saját részét?



2012. dec. 1. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz, de ha nagyon meg akar hívni akkor engedd meg neki :)
2012. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

NAGYON HELYES!

Így kellene gondolkodnia az összes csajnak. Nem élősködni meg a másik pénzén zabálni egy jót ha már hülyíti azt a balekot. Sok ribi ebből él... fúj.


Persze ha ezt fel mernéd hozni bármelyiknek is rögtön lküldenének a fenébe, mert látják, hogy itt nem lesz vérszívás meg lenyúlás.

2012. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szerintem ez így lenne korrekt. Főleg olyan esetekben, mikor még ismerkedés szinten randiznak és még egyáltalán nem biztos, hogy járás lesz belőle.


Amúgy lány vagyok. Eddig minden rendin felhoztam, hogy fizetem a részem, de sosem engedték.

2012. dec. 1. 22:48
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Én hagytam volna. Sőt már az elején megmondtam volna, hogy itt mindenki fizeti a sajátját. Ha nem tetszik akkor fizetem én, de akkor csak a legócskább lesz mindenből, nem vagyok milliárdos.


Bár ugyebár ez IGEN FONTOS szempont a sok rihének. Hát ebből - a pénzemen - nem fognak ingyen kajálgatni aztán meg elhajtani.

2012. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, én is fel szoktam ajánlani, hogy fizetem a részem, de azért jólesik, ha egy pasi meghív... Azért ez egy gesztus a férfi részéről.

Én meg pl. "cserébe" főzök neki otthon - azért annak is van költsége, a félreértések elkerülése végett...


Lehet pattogni, hogy a nők élősködők, meg ilyenek, de én nagyon tudom értékelni az ilyen gesztusokat és azt tapasztalom, hogy mások is... Pl. volt olyan, nem egyszer, hogy többen nők beültünk egy férfival kávézni, beszélgetni, és ő észrevétlenül kifizette mindannyiunk fogyasztását. Akkor derült ki, mikor húztuk volna elő a pénztárcánkat, mert számunkra evidens volt, hogy mindenki fizeti magának. Szóval nekem pl. az is szimpatikus, hogy ha egy pasi fizet, akkor azt pluszban diszkréten teszi, nem hangoztatja fennhangon, hogy "MEGHÍVTALAK, MEGHÍVTALAK". Lehet, hogy régimódi vagyok - sőt biztos - de én nagyon tudom értékelni a pici gesztusokat, és akkor én is többet tudok nyújtani egy kapcsolatban, ha ilyeneket tapasztalok.

2012. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
igen, fizesse csak a csaj még helyettem is.
2012. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

" és ő észrevétlenül kifizette mindannyiunk fogyasztását."


Gondolom a Lexusával (ami amúgy csak a hobbiautója) haza is vitt mindenkit utána hazadöcögött a Rózsadombra... Tetves gazdagok!

2012. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bumbi02 ***** válasza:
100%

Én hagytam volna. Sőt már az elején megmondtam volna, hogy itt mindenki fizeti a sajátját. Ha nem tetszik akkor fizetem én, de akkor csak a legócskább lesz mindenből, nem vagyok milliárdos.


Bár ugyebár ez IGEN FONTOS szempont a sok rihének. Hát ebből - a pénzemen - nem fognak ingyen kajálgatni aztán meg elhajtani.



Hát érzéked annyi van a nőkhöz, mint nekem a tekézéshez. Gondolom sok barátnőt szereztél ezzel a lehengerlő stílussal.



Nem tartom gáznak ha ki akarja fizetni a részét, de általában nem engedem. Ez nem jelenti azt hogy milliárdos lennék. A keveset is meg lehet osztani. Ha csak 800 forintom van, akkor nem ülök be pizzázni a barátnőmmel, hanem inkább fagyizni hívom el, hogy őt is meghívhassam. Persze nem él vissza ezzel, és nem mindig használja ki az alkalmat, hogy "élősködhet" . Sőt. De ha valakit szeret az ember, akkor sokszor nem tudja megállni, hogy ne járjon a kedvében. Például ha megyek bevásárolni, és meglátom kedvenc édességét, akkor biztos veszek egyet. De ez nem csak a párkapcsolatra igaz. Anyámnak is mindig veszek, ha úgy gondolom nehéz napja volt.

2012. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
Ahhoz elég vatag fizetéske kell, hogy heti szinten tudj venni valami átlag 500 Ft-os csokikat több zsezmélynek is - feltéve ha saját lakásod van amiben Te vagy a számlák befizetője és az ételek megvásárlója is.
2012. dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bumbi02 ***** válasza:
100%

Ahhoz elég vatag fizetéske kell, hogy heti szinten tudj venni valami átlag 500 Ft-os csokikat több zsezmélynek is - feltéve ha saját lakásod van amiben Te vagy a számlák befizetője és az ételek megvásárlója is.


Nem kell hozzá vastag fizetés. Csak egy kis lemondás néha. December végétől van csak állásom - ami igen szép vastag fizetés lesz 19 éves létemre - , ennek ellenére ha dédimtől kapok 1000 forintot, netán sikerül dolgoznom alkalmi munkát, akkor abból tudok gazdálkodni. És nem kell 500 forintos csokikat venni. Az illetőt - aki kapni fogja -, nem az fogja érdekelni, hogy mennyibe került, hanem az, hogy gondoltál rá. Ha csak egy 200 forintos gumicukrot veszek egy héten egyszer, már azzal is boldoggá lehet valakit tenni. Nem a pénz számít, hanem a szándék. Bár neked a hozzászólásaidból látszik, hogy berögzült kép él a fejedben, hogy a nőket csak a pénz érdekli.

2012. dec. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!