Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok kapcsolat alatt normálisak, szakitás után mintha teljesen más valaki lenne?

Figyelt kérdés

arr gondolod,hogy mindig megkérem az éppen aktuális lányt akivel ismerkedek,hogy legyen velem kiméletes,elmesélem mennyiszer megbántottak már lelkileg,erre ök: jó,jó de ö nem olyan,ö öszinte,bizzak meg benne,ö nem olyan aki smsben szakit stb, aztámn minden tényleg jó 1.2hétig majd mikor eljön az,hogy szakit velem(és nem az ok lényeg) akkor miért kell smsben,emailben szakitani? miért nem lehet bátran odaállni a másik fél elé és megbeszélni vele?

miért kell teljesen másképp viselkedni szakitás után? jellemtelenül,megalázva engem,bántoan...


2012. dec. 2. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Kijön belőlük az igazi énjük. Valószínűleg a kapcsolat alatt végig megjátszották magukat, de aztán már nem akarták tovább adni a jókislányt. Sajnos ilyen a mai társadalom (túl nagy része).
2012. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát megmondom miért

13 évesen jártam először pasival de nem tudtam szerelmes lenni ő meg kb. 2 hét után már szekált hogy legyen valami

és élőben szakítottam vele, az abból állt hogy elmondtam hogy bocsi nem vagyok szerelmes nem akarom ezt.

akkor még órákig próbált magára rábeszélni bármit mondtam mindenbe belekötött, belekapaszkodott, azt mondta a szerelem majd kialakul (tudtam hogy nem) hogy várhatunk még a szexszel (de nem volt rá szükségem hogy folyton taperoljam mert nem bírtam elviselni) hogy deígy, deúgy jobb lesz, majd szerez nekem külföldi mobilt meg mindent...

szóval órákig mindent kitalált aztán mikor látta hogy hajthatatlan vagyok elkezdett velem üvöltözni hogy minek h.ülyítettem akkor ennyi ideig (2 hétig és nem h.ülyítettem hanem reméltem hogy jó lesz és működni fog -.-)

és úgy bevadult hogy azt hittem helyben megver.

meg utána vagy 30-szor felhívott telefonon és vagy könyörgött vagy szidott

a végén már sírógörcsöt kaptam

soha többet nem vállaltam be szakítást, egyszerűen rettegtem tőle.

vagy nagyon unalmasan viselkedtem vagy hisztiztem folyton hogy a pasi unjon meg és lépjen le vagy írtam pár mondatot, találkoztunk, a kezébe nyomtam és elszaladtam.

sajnálom, az 1. nagyon betett mikor még olyan kis vagány lány voltam hogy azt mondtam élőben korrekt

valakinél nem működik és sose tudhatom ki fog így reagálni mint az 1. pasim

2012. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

mert a nők sokkal egyszerűbben gondolkodnak, mint a férfiak. Nem érzékelik a finom különbségeket, árnyalatokat. Ők a kell - nem kell világában élnek. Intelligencia kell ahhoz is, hogy valakit finoman építs le, kíméletesen és ne gázolj a lelkébe és megadd a módját.

Ugyanakkor a Te hibád nagy részben a dolog, mert miért nem méred föl milyen hulladék nőkkel kezdesz éppen. Ne csak a külsőt nézd, láss mögé.

2012. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

utolso: 30 vagyok,hidd el abszolut nem a külsöt nézem

olyan lányokrol irok akik többdiplomásak,tanárok,

okos nök....de mésig ilyen kegyetlenek,megkérem ne okozzanak lelkisérülést mert volt elég,elöttük,ilyen korrekt vgayok,hogy ezt is bevallom,elmondom elöre,,,mégis

2012. dec. 2. 12:27
 5/10 Lifeishard ***** válasza:
Kedves 2. Válaszoló, gondolom, akkor, mikor az történt, a pasid is gyerek volt még, gyerekektől gyerekes reakciót kapsz (ha akkor több volt, mint 18, hát...). Egy példa különben sem példa, egy eset még nem tapasztalat. Ne érts félre, kérlek, megértem és elhiszem, hogy Neked nagyon rossz volt, de aki zaklatni akar, az fog akkor is, ha ha nem személyesen szakítasz. Legyen tartásod, és személyesen intézd, ha pedig félsz, vigyél magaddal egy havert, aki szemmel tart. :)
2012. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezt így könnyű kimondani de akkor sem megy.

inkább kivárom hogy ők szakítsanak vagy elérhetetlen leszek és egy idő után megunják

sose lehet tudni hogy kiből tör ki az állat

2012. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok.

Szerintem a 2. válaszoló megmondta a frankót.

Valószínűleg te ilyen kis lelkizős gyerek vagy aki egy idő után még barátnak is idegesítő egy nőnek, mert hogy nézzen férfinak egy kis ragaszkodó anyámasszonykatonáját.

Normális vagy te?! Sírsz a nők vállán, hogy az előzők hogy megbántottak?:) Mi vagy te kislány!

Tudta, hogy ezzel mélyen meg fog bántani téged, meg hogy személyesen nem fog tudni levakarni magáról:)

Ember ébredj! Nézz magadba is!

2012. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lifeishard ***** válasza:

Előző!

Egyetértek azzal, hogy a férfi legyen férfi, ne sírós kisfiú, és azt is valószínűnek tartom, hogy a Kérdező lelkizősebb ember (1-2 hét "kapcsolat" nem is igazán kapcsolat, még akkor se szerintem, ha nyilván az ilyet nem időbe mérik), de ha az alapokat nézzük, igenis legyen annyi az emberben, nemtől függetlenül, hogy ha szakít, azt személyesen tegye meg. Nem kell lelkizni meg magyarázkodni, egy "legyen vége, mert már nem szeretlek" bőven elég. Nem kell semmi "de azért ne vesszünk el egymás számára" meg hasonlók, az ilyet úgyse lehet erőltetni, vagy jön, vagy nem. Kimondani, aztán faképnél hagyni a másikat még mindig korrektebb, mint az "elektronikus" szakítás, vagy a szó nélküli hirtelen eltűnés. A "sima" szakítás is fáj, de kevésbé megalázó a feleknek - akit otthagynak, legalább egy minimálisan megtisztelte a másik, a szakító pedig elmondhatja magáról, hogy volt annyi bátorsága és tartása, hogy a másik szemébe mondja. Ez az én véleményem. Ettől függetlenül továbbra is fenntartom, hogy megértem a 2. Válaszolót, elég rossz példába futott bele, de ettől még nem kell inkorrektnek lenni egy esetleg érettebb, felnőtt férfival, aki adott esetben megértené, és lelépne. Ha nem, az már a pasitól lesz szánalmas.

26/F

2012. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaja persze normális esetben alap a személyes szakítás.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy azért a csávó is nézzen magába, mert aki ennyire lelkizős azzal baj van.

Lehet hogy ő adott erre okot a nőnek, bár az a nő se normális.

Csak gondoltam segít az arcon, ha keményen beszélnek vele, mert nem az hogy férfiatlan, hanem egyenesen nőies a viselkedése.

Ne a barátnője legyen már a nőknek.

2012. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lifeishard ***** válasza:
Előző, reméljük, meg is érti, amit át akarsz adni, és nem b@szogatásnak véli. Hajrá, Kérdező!
2012. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!