Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan srácnak aki minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srácnak aki minden lánynak unszimpatikus a kinézete miatt hogyan érdemes csajoznia?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy komoly kapcsolatot, mert már 18 vagyok és nem volt. De nem akar velem senki se megismerkedni, mert csúnya vagyok. Hol és hogyan próbálkozzak? Egyáltalán van értelme? Vagy törődjek bele és fogadjam el, hogy egész életembe nem lesz senkim? :(

2012. dec. 2. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Fogadd el, én is elfogadtam. [link]
2012. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jaj mar meg egy ember aki f.a. akar lenni,jobb lenne magad a betonra föl kenni.

Tegyél azert amiért meg lehet,valamit mindig mindenki tehet.

2012. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tartsd többre magadat. Ne élj abban a tévhitben, hogy a külsőd miatt nem kellesz senkinek. Azon változtass, amin tudsz!!!! Akkor sikerülhet.
2012. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem minden a külső...láttam már eléggé csúnyácska fiúkat helyes csajjal...nemtudom hogy csinálják, talán a kisugárzás, önbizalom, határozottság, jó humor tehet róla? Meg ha hajszolod a barátnő keresést ugyse lesz.. Le kell xarni, élni, bulizni meg minden, aztán csak jön vki.
2012. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először is én sem vagyok az a nagy ideál típus. Általában jó cuccokat, divatos ruhákat veszek fel és nem ugy nézek ki mint egy szerencsétlen. Ne legyél visszahúzodó, legyen nagy az arcod, de tudd hogy hol a határ. Legyen jó beszélőkéd, bevágódós dumád és menni fog. Barátaiddal menjetek bulizni piálni, házibuli stb és nézd meg lesz csajod. De ez a kisugárzásodon is mulik. Ne legyél pesszimista. Hajtsál a csajok után de azt is mértékkel hogy ne tűnj szerencsétlennek. Legyél jóba a csajokkal és barátkozz többször mert az egyik csak beléd szeret. Én ezeket csináltam egy másfél éve. Most már van csajom és szeretem őt. 17/F
2012. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ILoveSony válasza:
Ha a fejed csunya akkor gyurd ki a tested a tobbit elmondtak
2012. dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kénytelen leszel alkalmazkodni a környezethez,mégpedig úgy, hogy elfogadjanak és valahogy szimpatikussá válj. Vagyis először próbálj kialakítani egy imidzs-et, ami által elfogadhatóbb lesz a külsőd.


-normális frizura+borotválkozz rendszeresen

-tiszta és vasalt,rendezett ruhák,melyek méretben megfelelőek,jól állnak,és jól is érzed magad bennük+tiszta cipő

-kellemes illat

-figyelj oda a fogáidra,arcbőrödre,hajadra


Ebben kikérhetnéd mások véleményét(biztosan jól áll-e neked az a ruha,cipő,frizura stb)..


Ha ezekkel megvagy,akkor könnyebben ismerkedhetsz.


Egy rondábbarcú fazonnal is simán szóbaállnak,ha egy menő cipő meg bőrdzseki van rajta,nemigaz? :D


sZÓVAL NE ADD FEL.

2012. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi fogáid helyett fogaid-ot szerettem volna írni :D
2012. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy csúnya csak nincs valamid amit úgy hívnak hogy önbizalom.Linkelj magadról képet és adok tanácsot.
2012. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
.
2018. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!