Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én nem értem a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a mai lányok ízlését?

Figyelt kérdés
Azt mondja a lányok egyik része, hogy ronda vagyok és volt már, hogy ki is gúnyoltak, emiatt semmi önbizalmam sincs, aztán meg hirtelen jön pár lány, akinek bejövök és mondjuk még kezdeményeznek is nálam. Van, hogy ki is mondják, hogy helyesnek tartanak és lájkolják a ronda képeimet vagy olyat írnak, hogy cuki vagyok. Mondjuk engem már úgy elintéztek, hogy ezek ellenére is egy bűnronda senkinek érzem magamat, persze jól esik, hogy néha van, aki helyesnek tart, de még most sem tudnám elhinni, hog ylehetne szép barátnőm vagy akármilyen úgy belém nevelték, hogy ronda vagyok és undorító.
2012. dec. 2. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Bolond vagy, add fel!

Miért nem élsz a lehetőségekkel?

...

2012. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fészbúk dzsenerejsön...
2012. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Micsoda egetrengető, egyedülálló, halálos problémák!
2012. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
minden rajtad múlik. ha rondának látod magad azt sugárzod ki magadból, és nemhogy a lányok, de az emberek nagy többsége is el fog kerülni, leépülnek az emberi kapcsolataid, már ha vannak, és mehetsz remetének a pakisztáni hegyek közé. Az egyetlen fénykép ami marad rád az utókornak, az lesz, amit egy amerikai felderítő robotrepülő készít majd rólad, mert azt hiszik, hogy terrorista vagy.
2012. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem rád, hanem rólad...bocsi
2012. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
FreakNiceUglyBeaty, igen képzeld nekem ez hatalmas probléma, állandóan emiatt stesszelek, tesóméknak lazán van párja, szinte semmit sem tettek, igaz ők lányok, de akkor is és folyton a képembe vágják ők is, hogy ronda vagyok és azért nincs barátnőm. Tudod is te milyen így élni?! Pedig csak egy aranyos, kedves lányt szeretnék, aki őszintén tud szeretni a rondaságom ellenére is és, akit én is megszeretek a jelleme alapján, a külső annyira nem lényeges, de azért tudjak valamennyire vonzódni hozzá.
2012. dec. 2. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
De azt írod, hogy van, amelyik meg helyesnek tart. Hát akkor foglalkozz azokkal! Most mit stresszelsz, hogy van, akinek nem tetszel? Ezzel az erővel mindenki lehetne lelki roncs, mert senki sem tetszhet mindenkinek, mert az emberek ízlése különböző. Ne akarj már megfelelni... Ha meg saját magadtól undorodsz, akkor pedig egyre több ember így fog tenni, az előttem szóló elmagyarázta, hogy miért.
2012. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arról már halottal, hogy nem mindeninek ugyanolyan az ízlése? Gondold el mi lenne, ha mindenki csak egyféle típusú embert tartana szépnek.
2012. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én szeretném azt hinni, hogy tényleg őszintén gondolja, aki helyesnek lát, de annyi éven át csak kigúnyoltak, lerondáztak, nem tudom ezt csak úgy eltörölni.
2012. dec. 2. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez fullra így van. Pl nekem ő tetszik, más meg vadászpuskával kergetné ki az ágyából.

[link]

2012. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!