Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinektek mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel règota beszèlek már bevalottam neki, hogy szeretem. Kèrdeztem tõle, hogy lehet-e kötünk több is mint barátság, erre azt mondta h lehetne már több is. De vannak alkalmak mikor mintha csak szorakozna velem. Mikor kèrdezem tõle, hogy most akkor csak játszadozik velem akkor meg felvan háborodva, ennek elenère másnap már megint kezdi a " szorakozást " :/ Arra lennèk kiváncsi, hogy ti ilyen esetben mit gondolnátok , hogy tènyleg komolyan gondolhatja-e vagy tènyleg csak játszik velem?
2012. dec. 2. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem azt teszteli, hogy meddig állsz ki az érzéseid mellett. de te is légy határozottabb, kapd el oszt csókold meg
2012. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lépjél már!
2012. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tomi8 ***** válasza:
Szerintem is. Kapd le aztán hadd pislogjon :D:D
2012. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mit csinál amiből azt gondolod, hogy "szórakozik"?
2012. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
* mikor irtam neki felèpet nem is irt. sztem szarik rám :/
2012. dec. 2. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ott vagy az egésszel elcseszve, hogy a lány irányít, az orrodnál fogva vezet. Pedig ez tudod úgy a jó,ha a férfi kéreti magát, a nők meg sorba állnak érte. Így csak egy kiskutya vagy, aki akkor ugrik neki, amikor füttyent. Kár hogy ilyen csicskasrác vagy. Nem vet túl jó fényt rád. Szerintem hagyd a fenébe, flörtölj más nőkkel, aztán nézd meg mit regál rá. Ha leszar, akkor felejtsd el, csak bohóckodott a bohóccal. Ha meg eszi a fene, akkor kínozd meg lelkileg, utána szedd fel!
2012. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg szarjad le innentől magasrol legyél te is gyökér mint ő fog még utánad szaladni hidd el csak egy kis kitartás kell... ;)
2012. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne szerencsétlenkedj már! :DD

Hívd randira, aztán csókold meg!! :D


Majd mesélj priviben!!! :D

2012. dec. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!