Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csúnya, egy fiú által sem körberajongott lányoknak kellenék csak, őket még az sem zavarja, hogy kedves, jó fiú vagyok, míg a szép lányok úgy bánnak velem, mintha egy bűnöző lennék, miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom nem nézel ki jól és nem vagy elég magas.
2012. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Mert átlagosan nézel ki, és átlagos pasi csak a csúnya csajoknak kell. Ha csúnya lennél, még nekik se kellenél.
2012. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
ha te így állsz a lányokhoz, akkor miért várod el, hogy szebb lányoknak is tettszél?
2012. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Írtam, hogy mindenkivel kedves vagyok, lehet bunkónak kéne lennem?
2012. nov. 28. 14:11
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Mert selejtes vagy, most mit kell itt értetlenkedni?
2012. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Bunkó vagy, csak nem veszed észre. Hogy a francba mondhatsz olyat valakiről, hogy ronda és senkinek sem kell. Honnan tudod te azt? lehet, hogy 100x jobb ember, mint te és majd megtalálja azt, aki értékeli. egyszer mindenki megkapja, amit megérdemel.

(még mielőtt bárminemű feltételezésekbe bocsátkoznál, nekem van pasim, nem az a csaj vagyok, aki ezen stresszel 0-24-ben.)

2012. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom tizenéves vagy.

De nem kell megváltoznod csak miattuk.

Nagyon sok olyan szép csaj van aki kimondottan a normális fiúkra bukik. Azt ajánlom hogy ilyen csajt keress és ne az általad ismert cicababákból indulj ki.

Ha valaki megtetszik neked és kedves vagy vele, de ő nem viszonozza, akkor az nem a világ. Meg ebben a korban még sok embernek nincs önismerete. Te is gondolom eleve olyanokra hajtasz aki nem is illene hozzád, de ez gyakori kamaszkorban.

2012. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Az is igaz amit 6. mondott. Hogy ennyire ítélkezel külső alapján az nem kedves dolog.
2012. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Örülj neki, hogy legalább valakinek kellenél.
2012. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5%
A normális fiúkra egy csaj se bukik, se szépek, se csúnyák. Azt pedig jól jegyezd meg, kérdező, h külső alapján válogatni csak a lányoknak van joguk! :)
2012. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!