Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 177 cm-es magassággal és 65...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

177 cm-es magassággal és 65 Kg súlyal inkább pénzt keressek, vagy gyúrjak, ha barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. Nem vagyok jófej, vicces, nagy dumás. A nők közömbösek velem. Kedvesnek tartanak, de nem vonzódnak hozzám. Randizgatni szoktam, de a nők nem esnek hasra tőlem. Szerintem unalmasnak tartanak. Ilyen vagyok, és mivel önmagamat akarom adni, nem tudom eljátszani a jófej nagydumás nőcsábászt.

Azon gondolkozom, hogy mibe kéne energiát fektetnem inkább: a pénzkeresésbe, vagy a testedzésbe? Jelenleg 386e a nettóm, szerintem időbefektetéssel ezen még lehetne javítani. Igazából a pénzkereséshez jobban értek, mint a testedzéshez. A sport valahogy nem motivál.



2012. dec. 4. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Mindenféleképpen pénzkeresés,a pénzre minden nő rákap
2012. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
ha nem érdekel a sport, akkor miért kezdenél bele? Inkább csak szimplán keress egy hobbit(pl. kertészkedés, barkácsolás, festést, kézművesség, kerámia, rajz, zene ), hátha rádgyúr személyiségileg...
2012. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amit szeretsz. Illetve ne megfelelni akarj, hanem csak olyan embert találni, akinek úgy megfelelsz, amilyen most vagy. Biztos lesz ilyen.
2012. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen adatokkal azt hittem, hogy lány vagy... :S
2012. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok. Arra is kívácsi lennék, hogy ezek az adatok (177cm/65Kg) túl vékonynak számít-e egy nő szemében.
2012. dec. 4. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
igen annak speciel 7 centivel vagy nálam magasabb de a súlyunk ugyanannyi csak az a baj h én lány vagyok
2012. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát ez van. Gondoltam, hogy ez is esetleg probléma lehet. Mármint hogy vékonynak számítok.

Elhízni nem akarok, a testedzés pedig nem motivál. Azt hiszem, hogy inkább plusz pénzt fogok keresni.

2012. dec. 4. 23:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 4. 23:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Oks nézzük át még1x gyorsban a dolgokat barátom! :) Először is: 2012-őt írunk. Már kb. az elmúlt 5-10 évben elindult egy lavina méghozzá a nők szemében a : pénz. Ezután még tett rá 1 lapáttal a válság is,szóval manapság átlag egy nőnél a pénzel valóban belehet vágódni DE...ahogy írtad a dolgokat nekem úgy jön le,hogy Te leginkább a kavargatásokról beszélsz meg flörtölések...ehhez viszont "minek pénz"? ???? 24 éves vagyok,most kezd összeállni az életem de már 8-kos korom óta én is oda vagyok a nőkért,meg ők is értem...állítólag jóképű vagyok,de szerintem meg legkevésbé sem...de egyébként meg nem is érdekel,persze igényes vagyok de ennyi. alapjáraton van egy sportos alkatom,de nem gyúrok majd most akarok menni azt sem miattuk hanem magam miatt :D és leginkább a magabiztosságommal tudtam bevágódni mindig a nőknél,nem hinnéd el 1-2x milyen nővel voltam mert még én magam sem akartam elhinni és még 1 kólára sem tudtam meghívni mert berántott az ajtó mögé,hogy du@am meg és vissza is járt jó ideig...és most jöjjön a lényeg: cipő nélkül tehát NORMAL állapotban 175cm magas vok,és 68kg de az alkatom miatt mivel vékony,de sportos vagyok általában 175-180 közé saccolnak. és a fa@kam is a magyar átlagnál 3cm-el nagyobb,szóval nem extra nagy mint eggyeseknek...mégis alig bírtam és bírom levakarni magamról a bizonyos nőt akivel elkezdeek bármit is "cisnálni"...szóval maradjunk annyiban,hogy minden csajnak ahogy pasinak is van egy "összkép",összhang amit ha nem használ ki,csodát ne várjon...szóval ha büdös,vagy igénytelen a haja,vagy bármi más ...pl. az egyik legdögösebb playboy feeling-es csaj nemhiszed el miért bukott rám: a barna szemem és az erőteljes fekete tüsi hajam miatt. meg is mondta :D szóval haggyuk ezt a magasságot meg ,hogy kivagyok gyúrva...ezek már saját igények,nem mások igényei.ahány nő,annyi féle igény.valaki undorodik a kigyúrt pasitól,valaki meghal érte. egyébként meg most így rá is jöttem,hogy felesleges volt ennyit írnom és tudod miért? mert van nagyon jóképű pasi (ezt mi pasik is látjuk anélkül,hogy homok lennénk) akik 180-190 közzé esnek,de ezek ritkák...és nagyon sok 185 feletti van,aki egyenesen ratyi...vagy kinézetre,vagy viselkedésre...és ha nő lennék,biztos nem buknék rá..egy bibit látnék,talán azt,hogy 34 vagy de nem vagy öreg. most még kihasználhatod az adottságaid,picit sportolj,mozogj,eljárhatsz gyúrni is,legyél magabiztos határozott és akár mosolygós vagy akár nem mosolyogni jó,mert a nők ezt szeretik..és ha emelett még egy picit izmos is vagy meg igényes,az számukra maga a menyország...szóval áldozatot azt kell hoznod,de persze ne szakadj el a valóságtól és légy önmagad! :)hosszúra sikerült,remélem tudtam segíteni!


24/F

2012. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!