Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, őszintén, titetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, őszintén, titetek hogy visel meg az, hogy sikertelenek vagytok a lányoknál a külsőtök miatt? Hogyan élitek meg a mindennapjaitokat, számkivetetten a lányok által undorítónak tartva?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 18:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon lehet megszokni. Minden nap eszembe jut és elszomorít, h soha nem is néz rám egy csaj sem, v ha igen, akkor fintorognak meg röhögnek rajtam. De hátha egyszer majd gazdag leszek, és akkor emberszámba vesznek majd. Meg még abban reménykedek, h külföldön talán nem ennyire felszínesek a lányok.
2012. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Elég rosszul visel. Már megszoktam igazából, azon lepődnék meg ha egy lány vmi érdeklődést mutatna.
2012. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Éppen a sok visszautasítás miatt panaszkodunk, amit a külsőnk miatt elszenvedtünk.
2012. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Eléggé elszomorít az, hogy míg a legtöbb dologban sikeres vagyok, de a lányoknál semmilyen eredményre nem jutok, bármennyiszer is próbálkozom. Anélkül viszont nem ér sokat az élet. Nagyon rossz úgy élni, hogy látom az undort a lányok szemében, amikor rám néznek, és látszik, hogy egy tál hernyót is szívesebben néznének. Elég keserű érzés.
2012. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 El Greco ***** válasza:
60%
Rossz.Ha az egyik lány megszólít,és nem fintorogva beszél velem,olyan ritka,mint a fehér holló.
2012. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Már ne is haragudjon a kérdező,de ez milyen kérdés? A szép és a csúnyaság is TELJESEN relatív és egyénfüggő. Van akinek ez a szép,van akinek az. Nálam például nincs pasi ideál,a külsője komolyan mondom,hogy csak egy kicsit számít,a lényeg,hogy jól érezzem magam vele és kedves legyen hozzám. A másik,hogy ápolt legyen. A többi dolog elmehet a sunyiba. :) 16/L
2012. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Elso válaszolónak: a csajok nem azért nem néznek rád mert valahogy kinézel, hanem mert ilyen beteg hozzáállásod van, hogy "ha majd gazdag leszek"... Nem a jovoben élsz, hanem a jelenben.

És ha valakit ez ennyire zavar miért nem tesz ellene? Miért nem fogy le/szed fel izomra, kezd el új hajstílust viselni, megy el kozmetikushoz, vált arcszorzet típust?

Az, hogy van-e vagy nincs csajod talán egy dontés.

Nekem sincs barátnom, de valahogy nem keserít el.

Mi az, hogy a kulsotok miatt? A lányoknak tényleg a belso a fontos. Szóval belul van a hiba. Egyesek meg szeretik magukat abbaa hitbe ringatni, hogy áh... nem az én hibám, csúnya vagyok, ez van, a lányok elutasítanak. Pedig nem tesztek meg mindent a céljaitok eléréséért.

2012. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%
#10 A magasságomon meg az arcomon nem tudok változtatni, márpedig a lányoknak ezek a legfontosabbak. Az pedig, h a belső a fontos nekik, nem a hét, hanem az év vicce.
2012. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9-esnek szólt az előző, azóta vmit töröltek.
2012. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Velem az volt, hogy mindig is csúnyának gondoltam magamat (30 F), de lett egy barátnőm, aki mindenkinek eldicsekedett velem. Másoknak azt írta, hogy hálás azért, hogy milyen jó pasija van. Ő kezdte újra felépíteni az elveszett önbizalmamat. Az az egészben az érdekes, hogy nem is igazán a nők rombolták le az önbizalmamat, hanem a többi fiú, az úgynevezett barátok. Később jobban megválogattam a barátaimat, az egyik, akinek pszichológusi végzettsége is van, azt mondta, hogy az a férfi, aki egy másik férfit kritizál, az egyben jól meg is nézi, vagyis b u z i. A kritikákra nem kell hallgatni, a nők döntenek. Olyan nincs, aki minden nőnek bejönne, de olyan sem, aki egy nőnek sem. Ha fintorog egy nő, vagy kinevet, akkor tedd ugyanazt te is.
2012. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!