Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szégyellem, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellem, hogy csak csúnya lányok tapadnak rám, a szépek meg folyton lekoptatnak vagy nem nyomulnak rám maguktól?

Figyelt kérdés
Haveroméknak is mondta, hogy smároltam egy csajjal és le is pippantott, de amikor képet kértek a lányról inikább azt kamuztam, hogy nincs róla kép, csak úgy leírtam nagyjából, abból meg nem kell tudniuk, hogy sajnos mennyire csúnya lányról volt szó. Igen, most biztos szidni fogtok, hogy micsoda állat vagyok, de 22 évnyi magány után nekem is kijár valami jó az életben, ha más nem, csúnya lányok. SAjnos valamiét tömegesen tapadnak rám a csúnyábbnál csúnyább lányok, én meg szépen kihasználom a helyzetet, csak szexre kellenek, mert nem tudok vonzódni hozzájuk, de ne higgyétek, hogy nem próbáltam meg, csak épp fordítva sült el, még jobban undorodni kezdtem a nekem nem vonzó lányoktól, azóta aki akar szexelhet velem vagy csókolózhat amelyik még elmegy kategória. Haveromék meg dícsérgetnek milyen nagy csajozó mester vagyok, de közben meg szomorú és boldogtalan az életem, mert sosem kaphataok olyan lányt, aki számomra vonzó lenne és jellemre is megfelelne, egyszerűen nem vagyok jó pasi és ez már elég ahhoz,hogy sikertelen legyek a lányoknál, mindig is úgy nevetlek, hogy csúnya fiú vagyok. Sokszor kinevettek, gúnyoltak, szőrös majomnak hívtak lányok középsuliban is, meg az orrom miatt is piszkáltak.
2012. dec. 4. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, de csúnya lányok közt is van vonzó. Komolyan! Én ilyenre hajtok!
2012. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi ez a hozzáállás, édes gyermekem? :D Hagyd békén azokat a lányokat, mert csak megbántod őket, és szépen lassan (de inkább gyorsan) igazi tapló lesz belőled, aki kiváltja azokból a lányokból az egész férfi nemre való megharagudást, és a vak feminizmust. Várj szépen, ameddig találsz olyan lányt, akivel kölcsönös a vonzalom, mert ha hiszed, ha nem, van ilyen! Jah, és ne sipákolj, hogy 22, azaz HUSZONKETTŐ éve magányos vagy, mert eléggé nevetségesen hangzik. Ha még 30-at vagy 40-et írtál volna, az oké, de ember, neked a s*ggeden van még a tojáshéj! Semmi okod úgy viselkedni, mint egy kiégett lelkű vénnek.
2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!