Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen vonzó, rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen vonzó, rendes barátnőm, ha csúnya vagyok, pénzem sincsen, se munkám jelenleg? Szegény, csúnya fiúnak lehet barátnője?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 18:07
 1/7 legly ***** válasza:
89%

mindenkinek lehet, nyugodj meg és mindenkinek van is! =)


de ez esetbe nem tudok neked segíteni. =/


Üdvözlettel

Legly

2012. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Olyan,hogy csúnya ember nem nagyon van,csak akinek kevés az önbizalma.Mint ezek szerint te is.Az nem lehet kifogás,hogy nincs pénzed,mert ha már egy lány bele tud szeretni a szamélyiségedbe,már nem érdekli az ,hogy mid van.Legyél nyitott,és azt nem mondom,h képzeld magad k****a jóképűnek,de fogadd el azt,ami te vagy,és akkor a lány is csak a magabiztos kisugárzásodat fogja látni,nem a nincstelenséged :)
2012. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Valakinél sikerült ki húznod a gyufát... Amúgy ez a "ronda vagyok" jaj istenem kérdéskör már engem is kezd untatni.
2012. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet sajnos. Minden lánynak csak a külső meg a pénz számít. Ha annyit megengedhetsz magadnak, járj el néhanapján prostihoz, más lehetőséged nincs!
2012. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Az anyagiak annyira nem fontosak egy kapcsolatban, főleg, ha tényleg ronda vagy. Ha tényleg ronda vagy, akkor sosem lesz barátnőd, bármit is próbálsz.
2012. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párom munkanélküli, nncs pénze, se kocsija, 'tök átlag kinèzetű, sosem kapkodtak utána a csajok. Még otthon él, lusta ès még kissé felelőtlen.

Èn a széplány kategóriába tartozok (nem én mondom, mások), iskolába és dolgozni járok, eltartom magam, talpraesett ès rendes vagyok.


Lám, csak sikerült kifognia magának hónapokkal ezelőtt..el sem engedném ;)

2012. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd legyen vonzó, meg rendes, de te nem adsz semmit??? Nem vagy te egy kicsit önző? :D
2012. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!