Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben válasszam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben válasszam a férfi büszkeségem?

Figyelt kérdés

egy 16 éves lányról lenne szó aki visszautasított (am én 18 vagyok) és a szokásos legyünk barátok szöveget mondta... eleinte megpróbáltam vele barátkozni,de egyre jobban megszűnt az érdeklődésem felé, meg nem úgy tudtam rá tekinteni, mint egy barátra... majd pár héttel ezelőtt megmondtam neki,h én a barátja nem akarok lenni... erre azt kaptam válasznak vissza tőle, túl büszke vagyok... persze elfogadta a döntésem és lassan már 2 hete nem beszélünk meg semmi,de vhogy elkezdett hiányozni nekem és most nem tom kibéküljek-e vele vagy válasszam a férfi büszkeségemet és próbáljam kiverni a fejemből?


( a helyzet az,h még nem volt köztünk csók,csak kézen fogva járás... lehet ezt a barát dolgot azért mondta,h próbáljak neki bizonyítani? gondolok itt arra,h csókoljam meg hirtelen v hasonlók? meg szokott rólam beszélni a barátnőinek,h milyen aranyos vagyok meg ilyenek)


2012. dec. 5. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél barátkozni is vele, tedd azt, de annál több soha nem lesz belőle! A barátzónából nincs kiút. Ha ugyanúgy nézel ki, mint amikor visszautasított, mitől változna a véleménye rólad?
2012. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem még várj egy kicsit mert így úgy gondolja hogy na nem bírtad nélküle viszont ha még vársz pár hetet akkor látni fogja hogy azért nem hiányoztál annyira utána valamilyen indokkal vedd fel vele a kapcsolatot és hívd el találkozni :D sok sikert
2012. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van! de akk szted miért hagyja és miért nem lök el magától hiszen tudja,h én nem barátiságból csinálom ezeket ,h megfogom a kezét,ölelgetem, simogatom,puszilgatom?
2012. dec. 5. 19:01
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan menj oda hozzá és üljetek le beszélgetni. Majd miután már eléggé sikerült megtörni a feszült helyzetet ( ami ugye előzőleg kialakult) próbáld kiszedni belőle az érzéseit vagy akár csak rá is kérdezhetsz, hogy akar-e ennél többet tőled, mert vannak még olyan lányok akik nem félnek válaszolni ilyesfajta kérdésekre. Sok sikert kívánok! :D
2012. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tyler913 ***** válasza:
Valaszd a buszkeseget,es hagyd a rakba a csajt. Jol tetted,hogy visszautasitottad a szanalombaratsagot,ez eddig csillagos otos.Eddig te vagy a gyoztes,emelt fovel tavoztal. Most miert akarod elrontani az egeszet azzal,hogy visszakullogsz? Szerinted tudna tisztelni ezutan? Ennyire senki nem jo csaj,hogy visszamenj es a kutyaja legyel.
2012. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tyler913 ***** válasza:

"Igazad van! de akk szted miért hagyja és miért nem lök el magától hiszen tudja,h én nem barátiságból csinálom ezeket ,h megfogom a kezét,ölelgetem, simogatom,puszilgatom?"


Ja,igen,erre elfelejtettem reflektálni: valószínűleg azért,mert tetszik neki,hogy körberajongod,de persze ez őt nem kötelezi semmire. Egyszerűen kihasznál téged.

2012. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!