Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jelent valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent valamit, hogy a férfi soha nem mondja ki a következőt: a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Pl konkrét kérdésekre ha én ott vagyok soha nem azt mondja ha valaki megkérdezi tőle, kivel voltál moziban, kivel csináltad ezt azt, ami egyértelműen a párjával csinált. Eddig mindig kimondta ezt a szót " barátnőmmel" de mióta feltámadt bennünk valami ( soha nem mondtuk ki, de érzem és ő is) azóta nem beszél a párjáról. Sőt még kínosan zavarba is jön, amikor valahogy ki kell kerülnie a választ. Nem tudom, hogy én kombinálom-e túl a dolgokat, vagy valóban ez a gesztus is jeletheti azt, hogy tetszem neki? Én is zavarban vagyok, ha a páromról kell előtte beszélnem. Nem értem magam sem..Évek óta élünk kapcsolatban mind ketten..
2012. dec. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést :D éve óta együtt vagytok, akkor kit érdekel mit jelent ? És mi támadt fel bennetek? Mert oké hogy mind a ketten érzitek, de mi nem :D
2012. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szóallergiás lett?


http://www.youtube.com/watch?v=ilmEgH3XYrk

2012. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valakije és mikor vele beszél telefonon neki még jó , hogy nem mondja, ki hogy a barátnőmmel.
2012. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, ő a nő, akinek bejön a pasi és ő nem! a barátnője. Hát, én annyit mondok, hogy jobb az őszinteség.
2012. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, elég csúfosan kudarcot vallottam most szövegértésbe :S :)), de igen, akkor igy hogy tisztán látom a dolgokat, szerintem jelentheti.
2012. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon bonyolultan fogalmaztam az tény:-) De köszönök minden hozzászólást! A tény röviden az, hogy kollégák vagyunk. Pár hónapja dolgozunk együtt. Pár hete egy rendezvényen elindult köztünk valami. Addig beszéltünk a kapcsolatainkról, de mióta elindult a kémia, nem beszél a barátnőjéről ( én nem kérdezem) pl, ha egy másik kolléga megkérdezi mit és kivel csinált a hétvégén kínosan elkerüli a barátnőmmel szót. Inkább azt mondja nem egyedül, mi vagy ilyesmi. De csak ha ott vagyok! Mivel nem tudom benne mi van irántam, jelekből próbálok olvasni:-)
2012. dec. 4. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!