Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok hozzá, ha a legjobb fiúbarátotok bevallaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek már rég óta el szeretném mondani a dolgot. Úgy látom, hogy nincs baja a melegekkel, sokszor előkerül a téma, és nem elutasító. Csak félek, hogy így élőben hátha más lenne a helyzet, vagy esetleg elmondaná valakinek. Nem szeretném, hogy kiderüljön a suliban. 18/F

2012. dec. 5. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod, nem fog kibeszélni és teljesen megérti a helyzetet és melletted áll.
2012. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Titokban tartanám és támogatnám

16/L

2012. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha már feljött témának, és nem volt elutasító, és tényleg jó barátok vagytok, akkor nem kéne, hogy gáz legyen. Én biztos, hogy nem néznék rá más szemmel, ha egy barátom elmondaná nekem, ha bántanák emiatt, kiállnék érte, támogatnám, és úgy kezelném, ahogy kérné (tartsam titokban, ne hangoztassam stb.) :)
2012. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És szerintetek hogy és mikor mondjam el neki?
2012. dec. 5. 23:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

sztem ne hangoztasd elotte neki, h 'jajj majd mondanom kell valamit'.

Suli utan kérdezd meg h nincs e kedve veled lógni valahol, mondjuk elmennétek kávézni és közbe felhoznád.

Sok sikert :)

L

2012. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, ha lenne meleg pasi ismerősöm, de sajna még nincsen :(
2012. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én azt hogy szűz vagyok csak a nagyon bizalmas és kedves lány barátaimnak mondom el :D azzal nincs bajuk meg a csajok ugyanúgy tekintenek egy buzára mint a bnőjükre szal semmi extra... ha ő is nagyon kedves akkor nem mondja el senkinek

f19

2012. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6. szerintem biztos van, csak max. te nem tudsz róla... Az tűnt fel az elmúlt időkben, hogy tényleg rengeteg meleg/biszex srác van.


7.Igen, remélem, hogy tényleg nem mondaná el, és azt is, h nem romlana meg a viszonyunk.

2012. dec. 6. 22:28
 9/16 anonim válasza:

Rólam 2 barátnőm tudja.

Az egyik 17 éve a legjobb barátnőm és teljesen jól fogadta, de ő nyitott is ezekre a dolgokra...

A másik barátnőmnek 4 év ismeretség után mondtam el annak ellenére, hogy ő nem fogadja el azt, ha valaki meleg. Ennek ellenére elmondtam neki, mert tudtam, hogy megbízhatok benne. Mivel szeret engem, így ő is elfogadta. Beszélgetni nem szeret róla, de elfogadta...

Ha úgy érzed, hogy bízhatsz a barátnődben, akkor mondd el neki nyugodtan szerintem.

20/F

2012. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elég furán érne, de próbálnám megtartani az eddigi viszonyt és támogatnám. Hozzászoknék, hogy van egy egyedi, különleges ismerősöm. :)
2012. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!