Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom meleg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom meleg és most azzal állt elő, hogy kiszeretné próbálni nővel is. (Velem akarja. ) Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom azzal állt elő, hogy kipróbálná egyszer egy nővel, de azt akarja, hogy az a nő én legyek, mert bennem megbízik, meg ismer, stb... Ez szép és jó meg minden, mert ugye ő lehet nem fog semmit sem érezni, de én...?!:S (Meg kell hagyni nagyon kívánom, mert nagyon teszik, de nem szeretném ha erre a "próbára" rámenne a barátságunk.)

2012. okt. 29. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Júúúúj, de ravasz a srác... Szerintem végig csak rád pályázott.
2012. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nem egyszer láttam a faszijával.
2012. okt. 29. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Barney Stinson? :) Jó trükk lenne. Én nem értem amúgy, én sem mondom azt, hogy kipróbálnám másik fiúval, milyen is az...Ha rám hallgatsz, ne tedd meg, de a te döntésed.
2012. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Seggbe b@sznám egy három élű, permetes karóval, majd elkaparnám hátul a ganajban.
2012. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig a lehetőségeket:

a) Jó vele - de ha utána nem akar semmit, akkor szívás

b) Nem jó vele - az már eleve gáz

2012. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

A barátság múlandó de ha ezt kihagyod az örökké hiányozni fog! Amúgy meg szerintem kamu, csak meg akar dugni téged, és valójában nem is bu,zi.

De csinálhatjuk azt is hogy velem fekszel le én meg majd elmesélem neki hogy milyen az. :D

2012. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Évek óta barátok vagyunk, és nem egy férfival volt már azóta kapcsolatban!
2012. okt. 30. 01:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is csináltam ilyet =) Nem tudom miért, mert nem vonzanak a csajok, de nagyon kíváncsi voltam rá, hogy mégis milyen lehet, aztán kipróbáltuk a legjobb lánybarátommal =) Hát mondjuk valahol félúton volt a szex és a hülyülés között amit csináltunk, de nem bántam meg, hogy belementem, és ő sem. Még mutattam is neki 1-2 dolgot, amiről nem tudott, sztem a mostani barátja aranyba foglalná a nevem, ha tudná, hogy amit csinál azt tőlem tanulta XDXD Egyáltalán nem ment rá a barátságunk, mert mindketten tudtuk, hogy csak ennyiről van szó, senki sem képzelt bele többet.

18/F

2012. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem feküdj le vele.
2012. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora egy nagy K vagy!
2012. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!