Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarom magam sajnáltatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom magam sajnáltatni, de a legszarabb korban vagyok? :D

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Férfi. Egyetemre járok + dolgozok.


A nálam fiatalabb lányok gyerekesek + hipokraták. Azt gondolják, hogy csak azért, mert kuki van a puncijukban meg kisminkelik magukat, ők a nők.


A velem egykorúak azzal szeretnének villogni, hogy idosebb pasijuk van + a megjátszott önbecsülés, amiért nem a szüleikkel laknak hanem "önállóan" elveszi az agyukat.


A nálam idősebbek tetszenek, de ők is inkább 30 évesekkel villognak, mert az néz ki jól.


Sorstársak, mit gondoltok?

Lányok, mit gondoltok?


(Nem általánosítok, ha vannak kivételek, akkor elnézést.)



#randi #lány #képmutatás #hipokrata #megjátszott nőiesség
2012. dec. 6. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A legjobba vagy!

Szedj föl egy csinos tini-ribit, aztán nevelgesd, faragd nővé! :)

2012. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

XD

Én 25 vagyok. Hasonló bakancsban. Annyi különbséggel, hogy a fiatalabbak már rám másznak az idősebbek meg még nem. Fiatalabbal nem kezdek, hacsak nem elég érett. De ahogy mondtad is túl gyerekesek. És DE általánosítok. Mert ez így van. Persze vannak kivételek, de ők vannak kisebbségben. Az idősebbek hasonlóan lenézőek. Bár ott azért már többségben vannak az értelmesek. (Amúgy 30-on felül is vannak gyerekes nők...) Nekem most 8 évvel idősebb barátnőm van, és teljesen elégedett vagyok...:)

2012. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Bocs, tényleg abban van :)

23 éves nő vagyok, a párom 35 :) De engem nem érdekel mije van és mije nincs.

Én az idősebbekre indulok be :)


Nézd, örülj neki. 50 évesen is lehet 20 éves barátnőd.

2012. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért körülnézhetsz a fiatal lányok körében is, nem mindegyik idióta, ezt kikérem magunknak! Persze, látom én is, hogy a többség ilyen, de nem olyan ritka az értelem a 17-20 éves lányokban, mint gondolod.

18L

2012. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálunk az egyetemi évfolyamtársaim között szinte az összes csajnak 30 alatti pasija van, nekem kicsit fura mikor így mondják a srácok hogy 20 fölött a csajok a 30-asokkal szeretnek villogni. Én sose tapasztaltam, párom is velem egykorú.

24/L

2012. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy visszafelé kellene élni az életet. :D
2012. dec. 6. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem vele egykorú a párom, szóval ne add fel a reményt, ez nem mindenkire igaz ebben a korban. Persze én is látom a problémát amiről írsz,de mindig van kivétel.


22/L

2012. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!