Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon lekéstem valamiről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lekéstem valamiről?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és most kezdek el csak csajozni:) Eddig mindent rosszul csináltam amit csak tudtam, ha csináltam is valamit..ezért sikertelen is voltam, de úgy döntöttem ennek most vége, és egy teljesen új srác lesz belőlem, és mindent be fogok pótolni amit elpazaroltam az önbizalomhiányos bénáskodásommal. Nézegettem ilyen oktató videókat, és hát erre én is képes vagyok:D Csak eddig teljesen el voltam tévelyedve arról, hogy hogyan is kell megszerezni egy nőt:) Késői most elkezddeni, vagy revansot vehetek még a rossz éveim és a sok csalódásom végett?:D
2012. dec. 6. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 18:20-as busz már elment
2012. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2012. dec. 6. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nem késő. Ha egy tizessel volnál több, pont mint én, akkor se volna még késő igazán, de akkor már azért kínosabban jön ki, mint húsz alatt. De az ilyen nagy önbizalommókusok eléggé be szokták szopni, nem megy az csak úgy egy csettintésre,hogy tegnap fingom nem volt a nőzésről, holnap már félisten leszek. Ez bizony nem kis meló.
2012. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem keso bahatom;)


MM

2012. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De jó neked! :)

Én még önbizalomhiányoskodom egy kicsit, de már én is nagyon unom :S

2012. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd akkor mondd, hogy öreg vagy változtatni a dolgaidon, ha már elmúlsz minimum 90 éves.:D
2012. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy nagyon,így bármit megtehetsz,bármit elérhetsz.Hozzáállás kérdése.Egyébként abszolút semmiről nem vagy lekésve.
2012. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!