Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 19 éves fiú összejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves fiú összejönne egy 15 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Miért nem? (Részletes indoklást is kérek, ne csak annyit, hogy -Mert gyerek vagy!! Attól még lehet valaki normális 15 évesen is, ahogy 19 évesen is lehet gyerekes.)
2012. dec. 6. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert még csirke vagy, angyalom:DD
2012. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

simán, nem nagy korkülönbség, max. intimitás meg szülők. lehet 15 évesen még nem akarsz lefeküdni vele míg ő 19 évesen csinálja/csinálná. + szülők.. kinek milyen engedékeny, míg egy 19 éves csajt elengednek már ott aludni sokszor stb. addig nektek kevés lehetőségetek lenne tényleg EGYÜTT (nem feltétlen szex, csak úgy tényleg napokat akár) lenni.

ezt gondolom ennyi probléma lehetne.. szóval 19 évesen sokkal szabadabban mozogsz suli miatt is, neked meg még tanulnod kell stb. bulik, közös programok, fiú baráti köre.. szóval sok tényező van ellene, de tulajdonképpen szerintem ez a 4 év nem sok meg nem számít. attól függ mennyire hasonlít a személyiségetek, mert ha nem nagy az ellentét akkor tökre okés.

de ez csak egy feltételezés? vagy már úgy vagytok, hogy össze jönne veled?

2012. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
ezen nincs mit indokolni , egy 19 éves fiu egy 15 éveslánnyal ? majd löki a hintát neked ....
2012. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extrém nincs benne, szerintem. És nem minden 19, 20 éves csak arra megy az ilyen korúaknál

Csak kicsit sok itt a "jóindulat" az emberekben, mert szeretethiányosak, suliban verik őket, és otthon is elhanyagolják

2012. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat (:

Még csak beszélgetés szinten vagyunk, de nagyon úgy néz ki, kedvel engem. Egyébként sok mindenben hasonlítunk, már ha a személyiségünket nézzük.

2012. dec. 6. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek ilyen idős lányok, és nem csak azt akarom tőlük. Nem is értem miért mondják ezt, hogy 5 évvel idősebb fiú csak azt akarja. Ha csak szex kellene neki akkor kereshetne nyugodtan 18-19 éveseket is, azoknál is van elég sok szexre kapható
2012. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, és simán összejönnék egy 15 évessel :)
2012. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért egy 15 éves nem jön össze egy 11 évessel, igaz 4 év nem sok, de ez pont az a 4 év amiben az ember olyan sokat változik :)
2012. dec. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem én 30 évesen is összejönnék majd xD

most fogok nemsoká am eggyel :D De haverjaim viszolyognának tőle egy páran :D

f19

2012. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most már a lány 21 éves a fiú pedig 25, úgyhogy nem sok
2019. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!