Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves fiú összejönne egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú összejönne egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Kérdezem itt most főleg a 16 éves fiúkat. Ja és a 14 éves lányok közül is a nem p*csa fajtából. Na?
2010. máj. 16. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neki a lány akkor persze. Korban összeillenek, max annyi lehet az akadály, hogy ebben a korban, még az osztálytársak, haverok hajlamosak arra, hogy cikizzék a srácot, hogy fiatalabb csajjal jár, főleg, ha egy suliba járnak. Már nem vagyok 16 éves, de nekem is tetszett 16 évesen egy 14 éves lány. Sajnos nem mertem kezdeményezni és így nem lett belőle semmi ):
2010. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia ha bár én lány vagyok de 14 és nekem 16 éves psim van....Szval következtess....sok sikert....

xdxdxd

2010. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem pont jó ez a korkülönbség...sőt én a 3 év híve vagyok...és nem a pitsa fajtából...mert 14 vok és első pasi...:P szal jöjj össze vele...és ne érdekeljen a többiek véleménye ha szereted! mert ne mások , hanem magad és persze őmiatta szeresd a bnőd...ennél szebb dolgot...:)

Sok sikert!:)

2010. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást,miért ne?
2010. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!