Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek a nekem tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nekem tetsző lányoktól és miért vagyok sikeres a nekem nem tetsző lányoknál?

Figyelt kérdés

Az van, hogy akármilyen nekem nem tetsző lányt fel tudok szedni, míg egy nekem tetsző lányt sem tudok magamba bolondítani. :/

Randin is félek egy szép lányt megölelni vagy megcsókolni, míg egy nekem nem tetszőnél simán bemertem próbálkozni.


2012. dec. 5. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert tőlük nem félsz. Édesmindegy, hogy reagálnak, ezért sokkal lazább, természetesebb vagy velük.
2012. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez bizonyíték, hogy nem vagy ronda (ha esetleg annak hinnéd magad).
2012. dec. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert hikomatos vagy :-D
2012. dec. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fész a jónőtől, hogy nála ezerszer magasabban van a mérce, félsz,hogy ezt a szintet esetleg nem éred el, rettegsz, hogy nem tudod hosszútávon megtartani, TUDOD hogy ez a csúcsnő kapós és kő keményen válogathat. Ezt az elméd mind tudatalatt érzi, és mint farkas a tűztől, úgy rettegsz, taszít a jelenléte, akárhogy is kívános mégis. Csúcsnő csak annak való, aki bírja őket idegileg is!!
2012. dec. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Valójában csak attól félsz hogy ha nagyon bepróbálkozol nála vagy elsietsz valamit akkor esetleg nem fogsz neki kelleni vagy elveszíted, sajnos én pontosan tudom a "szép lányoknál nem merek bepróbálkozni" részt ( akik meg nem tetszenek azoknál meg ugye minek). Lehet azt hiszed ennél fogva értelmetlen segítséget adnom, de ez csak egy jó tanács.

Én is kerültem sokszor "gólhelyzetbe" de mellétrafáltam mert nem voltam elég bátor (ez egy majdnem, hogy alap dolog a fiuknál/ akiknek meg nincs ilyen gondjuk azok biztos tudatában vannak abban hogy ők megkaphatnak bármilyen nőt, ezek nagy része egoista barom, tisztelet a kivételnek és irigylem őket). Ha ebben az esetben nem csak egy lányról van szó akkor megéri bepróbálkozni a "nagyhallal" és ha az elúszik ott van a másik reményed.

2012. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy elhárító mechanizmus. Félsz az kudarctól mivel azzal sérülne az énképed.

Ennek a félelemnek a segítségével kerülöd el tudatosan vagy tudattalanul azokat a helyzeteket amik úgy is végződhetnek, hogy az alapján kevesebbnek tűnsz mint a kép amit magadról kialakítottál.

A lenti linken ez talán a reakcióképzés és racionalizáció kategóriába esik leginkább.

Azért jössz össze neked nem tetszővel mivel ott szinte biztos a siker így próbálod megerősíteni magadban, hogy veled semmmilyen probléma sincs, nem a te hibád a sikertelenség.


Azzal, hogy a tetsző lány helyett egy nem tetszőt választasz az egyik motivációdat ami szerinted eleve kudarcra ítélt egy másikkal helyettesíted.

Közben pedig valószínűleg mindenféle indokkal próbálod magadnak megmagyarázni, hogy az eredeti szándékod ezért vagy azért úgysem jött volna össze, ezért a legjobb döntés volt meg sem próbálni.



hu.wikipedia.org/wiki/Elh%C3%A1r%C3%ADt%C3%B3_mechanizmusok

2012. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!