Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondhatnám meg neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám meg neki hogy járni szeretnék vele?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt az iskolából...nagyon tetszik nekem, a barátom már járt vele, de szakított is vele nem sokkal később (mármint a barátom, nem a lány). A lány nálam fél évvel idősebb, de jóval alacsonyabb is, ezen kívül én 12. -be ő 11. -be jár...na mindeggy, ez nem hiszem hogy számít. Vagy igen?

A lényeg tulajdonképpen az, hogy jót szoktunk dumálni, meg minden, de a szemébe nem merek nézni, és a beszélgetésekben mindig ő kérdez tőlem, mert nekem semmi olyan téma jut az eszembe, amivel elüthetnénk az időt. Nagyon tetszik, és meg szeretném tőle kérdezni hogy járnánk -e.

Tudna valaki valami tanácsot adni? (Légyszíves a leszólásokat mellőzétek, töketlen vagyok személyes véleményem szerint.)


2008. máj. 27. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szia! A jó hírem az, hogy nem kell leszólítanod, hiszen szoktál vele beszélgetni. Hívd el valahová, mondjuk sétálni. Vagy olyan programra, ami mindkettőtöket érdekel. És akkor máris megvan a téma, amiről tudtok beszélgetni :-) Ebből tudni fogja, h mit szeretnél. De semmiképp ne kezdd úgy, h "helló, járni szeretnék veled". Ez elriaszt minket, mindennek eljön az ideje.
2008. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szedd össze magad, és hívd el randira. Ha rábólint, akkor az már fél siker! A randin aztán elmondod neki, hogy szeretnéd, ha kialakulna köztetek valami.
2008. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hello szerintem nem hiába dumál veled akar valamit és hát az hogy nem tudsz kérdéseket témákat feldobni az szerintem elégé gáz... szoval ha szereted meg minden szerintem mindenről eltudsz vele dumálni én barátnőmmel már kibeszéltem mindent de még mindig van témánk és lessz is folyton van mikor egész nap ugyhogy ha esetleg nem megy ird le a témákat ami történik veled a héten vagy bármi én mai napig azt csinálom hogy összeirom a témákat mert annyi minden eszembe jut hogy elfelejteném őket ja igen és azér 12 . esen szerintem elégé furcsa ez a kérdés hisz tudnod kéne a dolgod én 11. es vok mindenképp kérdezd meg tőle hogy eljön e veled sétálni vagy valami és ha adott az alkalom megkérdezed tőle hogy mehetne e a dolog vagy valahogy viccesen előadod ott magad... álltalába az bejön na csá sok sikert
2008. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nm vagy toketlen!!!!fel a fejjel!!!!!ize...kiserd ot haza meg iesmi es mond neki h ma kulonlegesen jol nez ki meg iesmik. aztan mond meg neki h teccik neked es szeretnel vele jarni...egyszeru hidd el!Es nem xabad oant mondani h nm fog menni!!!!
2008. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova!

Kirándulni (nagyobb társaságban) vagy moziba... ha eljön, akkor biztos, hogy ő sem közömbös! Ott pedig lehet vele beszélgetni: beszélj magadról, és kérdezd őt is.

Onnan kezdve meg majd kialakul.

2008. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is semmiképpen ne szegezd neki azt a kérdést, hogy "Akarsz velem járni?" :)

Egyébként szerintem sejti, hogy tetszik neked, legalábbis én lányként mindig észreveszem az ilyen dolgokat :)

Szerintem te is bejössz neki, hiszen jókat dumáltok- és kérdez is tőled: vagyis érdeklődik irántad.

Egy ilyen dumálgatás alkalmával szedd össze minden erődet, és gyorsan szegezd neki a kérdést, hogy nem lenne-e kedve suli után beülni valahová, és ott dumálni. Ha igent mond, akkor nyert ügyed van. :)


Ha annyira "töketlen" vagy (amit nem tartok valószínűnek), akkor randi előtt emlékezz vissza, hogy miket mesélt neked magáról (a hobbijáról, a barátairól, háziállatáról...), és gondolkozz olyan kérdéseken, amiket fel tudnál tenni neki.


Ha belejöttetek, akkor ülj közelebb hozzá, érintsd meg "véletlenül", de lehet, hogy ha észreveszi rajtad a jeleket, akkor ő maga is akcióba lép:)


Sok sikert! :)

2008. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!