Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg srác vagyok. Egy heteró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srác vagyok. Egy heteró fiú írogat nekem, miért?

Figyelt kérdés

Megkeresett i.exen egy srác és minden nap több levelet is küld nekem.Ismerkedik,kérdezget.Meg is tetszett nekem és tudja hogy meleg vagyok.Rákérdeztem,van-e valakije és azt mondta nincs de a lányokat szereti.Akkor minek írogat?Érdemes udvarolnom neki szerintetek?

Aki nem szereti a melegeket kérem ne írjon mert azzal nem leszek előrébb:) köszönöm


2012. dec. 8. 12:36
1 2
 1/15 Fke ***** válasza:
87%
Sztem kíváncsi és szívesen kipróbálná a dolgot. Én heteró vagyok és engem nem érdekel a dolog, de hallottam már olyat, hogy elvileg heteró srácok nem vetik meg a kolbászt.
2012. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
lehet hogy csak barátkozni akar
2012. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Fke ***** válasza:
76%
#2 Szerintem nem... Minek akarna csak barátkozni?
2012. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Kíváncsi... én is néha játszadozom a gondolattal, hogy milyen lehet egy másik fiúval, pedig én heteronak vallom magam. :)


18/F

2012. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
# 3: mert az emberek szoktak csak barátkozni számukra szimpatikus emberekkel.
2012. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Figyi egy hetero srác sem írogat lányoknak csak úgy. Ezt gondold végig. Ha állítja hogy a lányokat szereti, szerintem még nem meri bevallani a dolgot hogy biszex/esetleg teljesen homo. (Mondjuk amilyen ellenségesek ezzel a témával szemben az emberek ezen nincs is mit csodálkozni.)Szerintem érdemes hajtanod rá mert érdekled.
2012. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen biztos abban, hogy a lányokat szereti... Én úgy gondolom, hogy nem meri bevallani, hogy vonzódik azonos neműekhez. Vagyis én erre tippelek, de azért még megvárnám, miket irogat, lehet, hogy van valami más oka.:)
2012. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát nagyon furcsa ez.Azóta is ír.Érdeklődik,hogy miről mit gondolok,beszél magáról,nekem pedig egyre jobban tetszik..

Szóval..megírtam neki,hogy jó lenne randizni...


erre azt válaszolta,hogy a csajokat szereti és mostanában nagyon tetszik neki egy lány és rá gondol.De a barátság neki nagyon fontos.Hát nem tudom,nekem fura barátkozásnak az,hogy ír nekem mielőtt munkába megy reggel és egyből elolvassa a válaszom.


azt még hozzátenném hogy engem nem érdekel az egyalkalmas bszás

2012. dec. 9. 11:09
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Az is lehet, hogy csak haverkodik. Én a pszichologiai vizsgám miatt barátkoztam pl melegekkel.

De persze ez nem azt jelenti, hogy van valami hátsó szándéka. Szerintem az a legtisztább, ha kerek perec rákérdezel, hogy mit is akar. És közben közöld vele, hogy benned megbízhat, nem mondasz el senkinek semmit, mert ha elmondanád akkor rólad is kiderülne hogy meleg vagy. Vagy valami ilyesmi, szerintem őt is érdekli a dolog. Csak nem meri bevallani, vagy tart valamitől. Ezt kell megbeszélni, hogy mit is akar, és hogy miért.

2012. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem találkozz vele, de csak haverként aztán majd alakulnak a dolok. Nem fogja nyiltan bevallani neked hogy mit akar mert még új neki ez az egész, én erre tippelek!
2012. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!