Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért van az, hogy a leggázabb, legalja pasik akik kb. senkinek se kellenek (és akiket más srácok is utálnak) sokkal jobban tepernek, nyomulnak a jó nőkre?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kígyót-békát kiabálna rám, elmondom, együtt vagyok valakivel. Jó nőnek számítok, szépnek, csinosnak, és nagyon-nagyon zavar hogy akár társaságban, akár suliban vagy szórakozóhelyen olyanok próbálkoznak nálam néha, akik nem tudom hogy képzelik hogy van esélyük (hisz talán még átlagos nők is viszolyognának tőlük, nemhogy én). Nemhogy külsőre nagyon nem néznek ki jól, belsőre is gázak, olyan idétlenek, agyatlanok, igazi kriplik, idegesítőek (az ilyeneket normális, jófej srácok is kiutálják, egyikük akiről szó van még a srác ismerőseimet is idegesíti). Nem tudják magukról milyen nyomorékok külsőre és belsőre? (Van köztük ilyen tipikus, kiálló fogú, vastagszemüveg keretes, bamba arckifejezésű nyomorék). Ráadásul rájuk se hederítek, semmi érdeklődést nem mutatok, így is rám vannak akaszkodva, megállás nélkül bámulnak akárhova megyek vagy mással beszélgetek, arra fordítja a fejét ahova én megyek vagy nézek, ha csak egy pillanatra rá nézek vagy udvarias vagyok már azt hiszi nyert ügye van és biztos bejön nekem. :O Hiába tudják ill. mondom meg nekik van barátom és tegyük fel láttak is vele előzőleg mintha nem érdekelné őket. Már nem tudom mit csináljak némelyikkel mert már mindennel próbálkoztam, először udvariasan majd közönnyel, lekezeléssel, flegmasággal, kiabáltam is, rácsaptam.. Van amelyik írogat hogy el akar hívni erre meg arra és hiába válaszolom hogy nem akkor is kitartó. Nem értem miért sokkal de sokkal rámenősebbek mint a náluk jóval jobban kinéző, intelligensebb pasik (legalábbis akikkel találkoztam). Emlékszem volt idő amikor nem volt önbizalmam, nem tartottam jó nőnek magam és úgy gondoltam nekem nincs esélyem a nekem tetsző srácoknál és nemhogy nem mertem volna nyomulni rájuk, rájuk se mertem volna nézni. De ezek?? Nem értem.

Mikor nem volt senkim is azt tapasztaltam a leggázabb pasik sokkal pofátlanabbak mint az ilyen helyes pasik és el voltam keseredve milyen gáz pasik hajtanak rám olykor.

A legdurvább, a társaságomban vannak más csajok köztük átlagosak, átlagosan szépek, kicsit csúnyácskák, mikor őket kérdeztem az illetőről rájuk hajtott e azt mondták rájuk nem, köszönésre se méltatta őket. Nem értem, miért nem náluk próbálkozik?

Most tuti valaki azzal fog jönni hogy hát örüljek hogy hajtanak, próbálkoznak, és valamelyikőtök de örülne neki, de higgyétek el fiúk, fordított esetben nektek se lenne öröm. Örülök ha udvarolnak, hajtanak de akkor ha nem túl pofátlanul és olyanok akik nekem is tetszenének és akik helyesek, szimpatikusak. Mondok egy példát, tegyük fel egyikőtök egy normál, vagy mondjuk helyes srác, aki okos, vicces, hozzá hasonló lányt szeretne de ehelyett mondjuk ronda, dagadt, szemüveges, zsíros hajú, igénytelen, buta, idétlenül röhögő lány hajtana rá pofátlanul és pitizne neki, hiába mondja a srác hogy nem és neki van valakije és nem is az esete a csaj hajthatatlan és továbbra is próbálkozik.

Köszönöm a normális válaszokat!



2012. dec. 8. 13:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

azért mert ismered azt,hogy: boldogok a leli szegények?

na most ezeknek a férfiaknak akiket leirtál,ezek szánalmasak,buták, az ilyen embereknek nincs önképük nincsenek tisztában vele ök mennyit értnek,hol a helyük a társadalomban kihez valoak...

2012. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Talán tipped is van hogyan lehetne őket elsőre vagy végleg lerázni?
2012. dec. 8. 14:07
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem olvastad el figyelmesen amit írtam. Mindenkinek amúgy joga van megmondani kit milyennek talál, másrészt a fiúk még sokkal kritikusabbak szoktak lenni a lányokkal mint fordítva. Senki nem mondta hogy az átlagosnak fiúknak ronda nőkkel kéne összejönniük, köztük én se mondtam. Példát mondtam hogy az hogy ezek a hiper gáz pasik rám hajtanak ak kb. olyan érzés mint mikor helyes vagy átlagos pasikra ronda nők hajtanak.

Szerintem mindenki vele egyen rangúval jöjjön össze. Ráadásul volt már átlagos barátom is, a pasik akikről meséltem ha átlagosak lennének akkor a külsejükkel nem lenne semmi baj, viszont a nagyobbik probléma velük az, hogy pofátlanok.

Kettőnk közül nem én hisztizek szerintem :)), na meg mint mondják az kiabál legjobban, akinek a háza ég, kedves 2. válaszoló. :D

2012. dec. 8. 14:32
 4/33 anonim ***** válasza:

Ebből a kérdésből látszik, hogy nem is tudod beleélni magad azoknak a fiúknak a helyzetébe.

Csúnya pasi kinek kell? Senkinek. Viszont próbálkozni kell, mert próbálkozás nélkül aztán tényleg nem lesz semmi. De kivel próbálkozzanak, ha még a csúnya lányoknak is helyes pasik kellenek? Egyszerű a válasz, a szép lányoknál. Lényegében kockázat nélkül hozhat számukra nagy eredményt. Nincs benne kockázat, hiszen ha nem próbálkoznak szinte biztos nem lesz párjuk, ha próbálkoznak akkor se, de legalább egy minimális esély van. De nagyobb nyereség egy szép lányt meghódítani. Kb. mint valami küzdősportban. Ha legyőzöl egy hozzád hasonló súlycsoportú ellenfelet, nem nagy dolog, de ha egy nálad jóval magasabb szinten játszó ellenfelet sikerül két vállra fektetned, akkor te vagy a király. :D Szóval ezért. (Mondjuk én nem próbálkoznék ezzel a stratégiával, mert tudom, hogy én viszont még a leggázabb, legalja pasiknál is lejjebb helyezkedem el az értéksorrendben a külsőm miatt.)

2012. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezeknek a legalja népségnek nincs önbecsülése, viszont önkritikája az van rendesen. Tudják, érzik, az agyuk felfogta,hogy az égvilágon semmi vesztenivalójuk nekik nincs. Mert már szokott számukra az elutasítás, meg mert nincs önbecsülésük semennyire sem, így az nem is sérülhet. Egy olyan fickó, aki éveket dolgozott azért,hogy jó imázsa legyen, havi közel 100 ezret költ menő ruhákra, rendszeresen ápolja magát, azért annak van egy képe magáról,hogy elég sokat tett azért hogy ilyenné vált. Van önbecsülése, megküzdött érte rendesen. Na egy ilyen azért nem annyira kockáztat mindenféle bizonytalan gehci nő miatt, hogy ha elutasítja, akkor máris csorbát szenved az önképe, és megint olyan értéktelen szarnak fogja érezni magát mint ahonnan kiindult. Ezért egy ilyen fickó az csak a tuti tippre, tuti jelzésekre mozdul rá inkább, és nem fog mindenféle kamikaze akciókba belemenni, hogy leszarja ha rommáalázzák őt, csak mindenáron a punci punci punci ha beledöglik is, egyszer 1000 milliomodik alkalom utánmajdcsakösszejön alapon. Van akinek ez a stratégia nem fér bele!!
2012. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

velem is mindig ez van és komolyan nem értem a dolgot. :-S

nekem eddig úgy sikerült a legjobban kezelni, hogy nem figyeltem oda és lekoptak maguktól.

2012. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Mert senki nem az alapján választ, hogy "mi a szintje", hanem hogy ki tetszik neki. Lehet, hogy objektíve egy csúnya, kapafogú, bajszos lány lenne kb odaillő pár az illető számára, de ő nem olyat akar. Azt meg senkinek nincs joga megmondani a másiknak, hogy mit akarhat, meg mit nem.

Egy lehetőséged van, hogy mindent kihozz az életből, amit csak tudsz, és felesleges olyan dolgokra pazarolni ezt, amikre (akikre) nem is igazán vágysz. Ezeket a srácokat is lehet hogy elküldi 500 jó nő, mielőtt valamelyikkel egymásra találnak, de azzal nagyobb élményt hozott az életébe, mint hogy leéljen egy nyomorult, semmilyen életet valakivel, akit épphogy csak elvisel, de se nem szeret, se nem kíván.

Szóval, kedves kérdező, ezt a kellemetlenséget kénytelen leszel elviselni, bármilyen tragikus is :P

2012. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Tapasztalat nekem is:)méghozzá munkahelyen.Hol ott tudja némelyik milyen kinézetű pasim van, mégis dicsérnek hol szemtelenkedve hol udvariasan.munka után egy kávé?meg hasonló szövegek:)rajtam meg a hideg futkos viszont kint a folyosón elmegy 1-2 úgymond egyszerű kinézetű hölgy/akkor így mondom/akkor csapatosan megy a hurrogás fúú hogy néz ki, menj máá s egyéb negatív jelzők aminek én is fültanúja voltam, nem bírtam hallgatni evvel megvédve a kolléganőt akivel addig egy szót nem váltottam s beszóltam a nyakkendős 50kilós gunár nyakú verébnek: gézuka néztél már tükőrbe amúgy?:D mert van rajtad némi renoválni való majd akkor ugass be a csajoknak ha fél adoniszként fogsz kinézni ami nálad soha nem fog eljönni,addig meg elégedj meg a látvánnyal meg az amerikai barátnőddel otthon akit úgy hívnak hogy,,kézi,,.A csávó meg a haverok egyből bedugultak:)szóval némelyik férfi értékrendje nagyon más dimenzióba van amit idővel maximum egy jó kocsival meg sok pénzzel kompenzálhatnak,de még így is kérdéses hogy lesz e nő aki szóba áll velük.:)s ezt minden gonoszság nélkül mondom. tényleg szörnyű irritálóak tudnak lenni pláne napi 8 órába:(
2012. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8-as ilyet azért nem mondanék hogy mindenki megtalálja a párját mert ez nem igaz. Láttam olyat hogy valaki hiába igyekezett nem, az illetőt inkább sajnáltam. Én őszintén kívánom mindenki találja meg az igazit, de! Az olyanokat igenis rühellem aki nemhogy nem néz ki jól de egy s.ggfej, úgy akar magának jó mint akinél egy kézenfekvő, egyértelmű és nálánál jóval jobb nőket is fikáz és akkor is nyomul ha nagyon jól tudja az illetőnek van barátja.

Lehet magadat jó pasinak mondod de lehet egyáltalán nem vagy az csak beképzeled és ha az is lennél attól még lehet hogy nekem nagyon nem jönnél be.

Ha meg így beszólsz valakinek anélkül hogy ismernéd meg se érdemled hogy legyen valakid.

2012. dec. 8. 16:12
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki normálisan és nem indulatosan válaszolt, legalább valamennyire megérthetem.

4-es, persze hogy nem tudom beleélni magam, úgy értem abba a részébe nem tudom beleélni magam hogy ezek hogy képesek a végletekig elmenni, úgy értem szó szerint bármit megtenni és annyi megaláztatást elviselni és újra és újra próbálkozni..

Mint meséltem nagyon régen nekem se volt önbizalmam, nem tartottam jó nőnek magam, azt gondoltam se szép se csinos nem vagyok, semmi önbizalmam, 0 önbecsülésem volt mégse lettem volna képes és nem is voltam pofátlan. Tetszettek akkor is fiúk de oda menni nem mertem volna (van egy nem szép nőismerősöm tudja magáról nem szép de pofátlan ő is), azon görcsöltem volna biztos nem jövök de, jobb nőt akarna és arra gondoltam ha egyszer is beégetne engem egy nekem tetsző pasi akkor lelki beteg lennék egy életre és sose heverném ki. Akkoriban attól tartottam tényleg leégetne hogy én hogy képzelem hogy én pont neki bejönnék.

Most meg ezzel hogy valamennyire kigyógyultam az önbizalomhiányomból, kikupálódtam, jó csajnak számítok, tetszem a pasiknak, van is valakim aki külsőre és belsőre is bejön..

Olyanok akaszkodnak rám néha akiknek tényleg fel kéne ismerniük hogy náluknál 100-szor vagy 1000-szer jobban kinéző nőknél nincs esélyük, nemcsak a külsejük miatt.

Tanult vagyok, komoly szellemi munkát végzek, ezek az említett fiúcskák retardak már bocs, ciki lenne velük mindenképp megjelenni.

Én nem vagyok felszínes, nem szép emberekben is megláthatom a jót, van olyan srác haverom akiről tudom nem valami helyes de kedvelem mert jófej, vicces, nem is mondok rá semmi rosszat gondolatban se mert nem akarnám bántani annyira bírom.

Viszont akikről szó van bennük semmi jót nem tudok látni, belsőleg is egyaránt visszataszítóak, nagyképűek, buták, idegesítőek, nem műveltek, képtelen vagyok megérteni hogy nincs bennük semmi férfiúi büszkeség, tartás és hogy képesek tényleg ennyi égést kibírni és csak azért is próbálkozni hónapok után is úgy hogy láttak engem egy náluknál 100-szor vagy 1000-szer jobb pasival (eleve undorító hogy olyanra hajtanak akiről biztosra tudják van kapcsolata).

Azért nekem is vannak igényeim, nem olyan nagyok, mindenkinek igenis joga van megválasztania milyet szeretne de azért van egy határ. Még ha jó nőnek is számítok és annak is tartom magam se kezdenék azért Brad Pit szintűvel, annyira azért nem viszem fel nem azért mert ne lenne esélyem de más fontos szempontjaim is vannak, a túl jó pasik általában nem megbízhatóak.

Az nem igaz hogy minden csúnya lány helyes pasit akar. Ismerek olyan csúnyácska lányt aki igen, tudja nem szép de pofátlanul próbálkozik nálánál jobb pasiknál. Ismerek egy másik csúnya lányt aki szintén tudja magáról, nem akar magának helyes pasit mert szerinte azok beképzeltek lehetnek és neki általában hozzá hasonló pasijai szoktak lenni vagy legfeljebb nálánál kicsivel jobbak.

Az utcán általában egymáshoz passzoló párokat szoktam látni, ritkán olyat hogy egyik sokkal jobb volt a másiknál.

Érdekes hogyha egy nőnek igényei vannak és helyes pasit szeretne magának és jogosan mert jól néz ki szép akkor mindenféle otrombaságokat kiabálnak rá egyesek főleg itt és veszekedést produkálnak, közben meg egyes legcsúnyább pasik a full jó nőkkel teli magazinjaikat bújják, nyálukat csorgatják a cicababákra az utcán meg plázákban más csinos de talán nem olyan k.rvás csajokat meg fikáznak mert nincs megműtve a melle nem elég nagy vagy feszes vagy van egy-két kiló feleslege. Ez csak példa, de ha mi nők ennyire megvetendőek vagyunk mert valamennyire igenis számít nekünk a külső hogy vonzó, helyes, izmos legyen a párunk (főleg hogy azt hallom sok helyről a pasiknak sokkal jobban számít a külső mint a nőknek és a nők általában jobban külön tudják választani, így egy csúnya de nem legcsúnyább mondjuk csúnyácska pasinak nagyobb esélye van szép barátnőt szerezni mint egy csúnya nőnek helyes pasit), akkor nektek pasiknak főleg akik nem annyira előnyös külsejűek, mit érdekel titeket hogy egy jó nőnek milyen pasik jönnek be vagy hogy ti esetleg nem jöttök be neki?

Nem lehet hogy nektek is annyira számít a külső talán még jobban is? Ha ti elvárjátok hogy nekünk nőknek ne számítson annyira hogy nektek jusson jó nő is, akkor tőletek is elvárható lenne hogy nektek se számítson és olyanokkal kellene akkor kezdjetek aki hozzátok illő vagy nem olyan jó nő hanem átlagos.

Ezekbe a pasiknak akiket a kiírt kérdésemben meséltem egyik legjobban a pofátlanságuk zavar, idegesítően levakarhatatlanok, ráadásul ott vannak rajtam kívül más lányok is, kevésbé jók, átlagosak, azoknál kicsit rosszabbak, miért nem velük kezdenek? Kezdenének akár átlagossal ne pedig a legjobbal, legdekoratívabbal akiknél szinte semmi esélyük sőt sértőnek érzi.

Van egy sztorim egy csajról, egy rendes, kedves, szimpatikus csaj csak éppen nem szép, átlagos teljesen. Neten megismerkedett egy sráccal aki képeken előnyösebb volt, élőben kiderült alacsonyabb mint a csaj és rettentően ronda (nem láttam csak mesélték), megmondta a csajnak neki ő nem kell ő nem elég jó nő majd ráhajtott a csaj egyik munkatársára aki egy bombanő, magabiztos duzzadó önbizalommal és akiktől a pasik általában félnek..

Úgy hogy ennyit erről.

2012. dec. 9. 13:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!