Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Miért van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért van az, hogy a leggázabb, legalja pasik akik kb. senkinek se kellenek (és akiket más srácok is utálnak) sokkal jobban tepernek, nyomulnak a jó nőkre?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki kígyót-békát kiabálna rám, elmondom, együtt vagyok valakivel. Jó nőnek számítok, szépnek, csinosnak, és nagyon-nagyon zavar hogy akár társaságban, akár suliban vagy szórakozóhelyen olyanok próbálkoznak nálam néha, akik nem tudom hogy képzelik hogy van esélyük (hisz talán még átlagos nők is viszolyognának tőlük, nemhogy én). Nemhogy külsőre nagyon nem néznek ki jól, belsőre is gázak, olyan idétlenek, agyatlanok, igazi kriplik, idegesítőek (az ilyeneket normális, jófej srácok is kiutálják, egyikük akiről szó van még a srác ismerőseimet is idegesíti). Nem tudják magukról milyen nyomorékok külsőre és belsőre? (Van köztük ilyen tipikus, kiálló fogú, vastagszemüveg keretes, bamba arckifejezésű nyomorék). Ráadásul rájuk se hederítek, semmi érdeklődést nem mutatok, így is rám vannak akaszkodva, megállás nélkül bámulnak akárhova megyek vagy mással beszélgetek, arra fordítja a fejét ahova én megyek vagy nézek, ha csak egy pillanatra rá nézek vagy udvarias vagyok már azt hiszi nyert ügye van és biztos bejön nekem. :O Hiába tudják ill. mondom meg nekik van barátom és tegyük fel láttak is vele előzőleg mintha nem érdekelné őket. Már nem tudom mit csináljak némelyikkel mert már mindennel próbálkoztam, először udvariasan majd közönnyel, lekezeléssel, flegmasággal, kiabáltam is, rácsaptam.. Van amelyik írogat hogy el akar hívni erre meg arra és hiába válaszolom hogy nem akkor is kitartó. Nem értem miért sokkal de sokkal rámenősebbek mint a náluk jóval jobban kinéző, intelligensebb pasik (legalábbis akikkel találkoztam). Emlékszem volt idő amikor nem volt önbizalmam, nem tartottam jó nőnek magam és úgy gondoltam nekem nincs esélyem a nekem tetsző srácoknál és nemhogy nem mertem volna nyomulni rájuk, rájuk se mertem volna nézni. De ezek?? Nem értem.

Mikor nem volt senkim is azt tapasztaltam a leggázabb pasik sokkal pofátlanabbak mint az ilyen helyes pasik és el voltam keseredve milyen gáz pasik hajtanak rám olykor.

A legdurvább, a társaságomban vannak más csajok köztük átlagosak, átlagosan szépek, kicsit csúnyácskák, mikor őket kérdeztem az illetőről rájuk hajtott e azt mondták rájuk nem, köszönésre se méltatta őket. Nem értem, miért nem náluk próbálkozik?

Most tuti valaki azzal fog jönni hogy hát örüljek hogy hajtanak, próbálkoznak, és valamelyikőtök de örülne neki, de higgyétek el fiúk, fordított esetben nektek se lenne öröm. Örülök ha udvarolnak, hajtanak de akkor ha nem túl pofátlanul és olyanok akik nekem is tetszenének és akik helyesek, szimpatikusak. Mondok egy példát, tegyük fel egyikőtök egy normál, vagy mondjuk helyes srác, aki okos, vicces, hozzá hasonló lányt szeretne de ehelyett mondjuk ronda, dagadt, szemüveges, zsíros hajú, igénytelen, buta, idétlenül röhögő lány hajtana rá pofátlanul és pitizne neki, hiába mondja a srác hogy nem és neki van valakije és nem is az esete a csaj hajthatatlan és továbbra is próbálkozik.

Köszönöm a normális válaszokat!



2012. dec. 8. 13:48
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

''De nagyobb nyereség egy szép lányt meghódítani. Kb. mint valami küzdősportban. Ha legyőzöl egy hozzád hasonló súlycsoportú ellenfelet, nem nagy dolog, de ha egy nálad jóval magasabb szinten játszó ellenfelet sikerül két vállra fektetned, akkor te vagy a király. :D''


Kedves 4. válaszoló, erről még az jutott eszembe, hogy idáig értem hogy egy előnytelen külsejű pasinak nagyobb dolog meghódítani egy nálánál jóval jobb nőt, viszont ha valaki küzdősportban le akar győzni egy nálánál jóval jobb ellenfelet, felkészületlenség nélkül, edzés, magasabb szintre lépés nélkül akkor elég kicsi az esélye annak, hogy legyőzi, mondhatni veszett ügyért harcol, átvitt értelemben kész öngyilkosság. Ha a magasabb szinten levő ellenfél egy ütéssel kiüti akkor a másiknak iszonyú égő hogy kb. mintha egy óriás arrébb pöckölt vagy elfújt volna egy bogarat (Képletesen értem).

Hasonló az a szituáció is mint mikor valaki elmegy állásinterjúra de se felkészültség, se szakértelem vagy fellépés, hozzáértés, mondhatni biztos bukás esélyével megy aztán csodálkozik miért nem hívják vissza. Vagy mikor valakinek semmi hangja vagy ritmus érzéke de x-edik alkalommal is égeti magát egy tehetségkutató műsorban ahol abszolút semmi keresnivalója nincsen, a mentorok és nézők jobban szégyellik magukat helyette.


Meg különben is, ha tegyük fel valamelyik nagyon előnytelen de idétlen, buta nyominak összejön valami csoda folytán egy nálánál jóval jobb nővel, nem tart attól hogy majd később elhagyja egy sokkal jobb pasiért?


Az is eszembe jutott talán látták valakinek összejött egy nálánál jóval jobb nővel és úgy gondolták talán nekik is sikerülhet.

Nem mondom, én is láttam már pár ilyet, hogy a pasi nem egy adonisz a barátnője meg szép és csinos, viszont az illető pasiról kiderült tud valamit, vagy volt pénze, vagy okos volt, vicces, egyénisége volt, stb..

Ezeknek a nyomiknak az nem jut eszébe valamit nekik is tudniuk kéne ha esélyt akarnak?

Amúgy ezeknek a nem valami helyes pasiknak akinek mégis szép barátnője volt, akiket ismertem nem kúsztak-csúsztak senki előtt, normális, önbecsüléssel rendelkező pasik voltak, volt tartásuk, nem tapadtak senkire.

Ismertem nem előnyös emberek közt szimpatikusakat akik mily meglepő, nem idegesítőek és nem pofátlanok, őket őszintén sajnáltam ha nem volt párjuk, semmi bajom nem volt velük emberileg.


Számomra a nyomorék azt jelenti hogy nemcsak nagyon-nagyon ronda, hanem pofátlan, idétlen, tesze-tosza, lúzer, buta, fárasztó és tapadós.


Az ilyen szánalmas, buta, tapadós nyomik nem ismerik ezt a mondást hogy ''ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel''?


Innen üzenem azoknak akik ezt a stratégiát választják és szinte teljesen biztosan kamikaze akcióba kezdenek, veszett ügyért harcolnak, hogy a pofátlanság nekünk nem vonzó. Attól még hogy az százezredik lekoptatás után is ugyanúgy hajt nem fogunk tőle meghatódni, senki se szereti ismerőstől vagy baráttól sem ha ráakaszkodik főleg nem egy olyan pasitól akit taszítónak találunk.


Az tökjó ha egy pasi kitartóan próbálkozik egy nőnél, de olyan nőnél aki érdeklődik és a pasi nem csúszik hasra előtte.


Az szánalmas ha egy pasi olyan nőre tapad rá aki már legalább ezerszer megmondta hogy nem és elküldte a fenébe.


Én még mindig azt mondom, az ember vizsgálja meg magát miért nem jön össze neki, hogy valszeg benne lehet valami hiba. A külsejében vagy a stílusában, és fogadja el ha tegyük fel nagyon-nagyon előnytelen külsejű és semmi esélye a legjobb nőknél, akkor ne hajtson rá bombanőkre.

Ha az illető párt szeretne igenis kezdjen hasonló szintűvel vagy átlagossal. Ismerek olyan párokat akik egymáshoz passzolnak, egyikük se szép ember de mégis szeretik egymást és látszik hogy boldogok.

Ha annyira akarnak nőt próbálkozzanak olyannál aki örül ha valaki pasi szóba áll velük, ezek a pasik szitkozódnak legjobban ha egy szép nőnek nem ők hanem jó pasik kellenek de közben nekik se kellene olyan aki külsőleg velük egyenrangú.


Vagy van még egy lehetőség, ha valaki előnytelen pasi létére jó nőt akar, akkor tegyen is érte, de ne úgy hogy üldözi őket 0 eséllyel, hanem változzon meg. Hozza ki magából a legjobbat külsőre (sport, jobb öltözködés és frizura) és belsőre (nagyobb műveltség, fárasztó helyett jó humor, magabiztosság), mert nem azt mondom hogy nem lehetséges de akkor tegyenek is érte.


Még valami, könyörgöm, a pasiknak is legyen már tartása!! A szemünkben az olyan pasi akit először udvariasan utána egyre durvábban elküldtünk a fenébe az egyre szánalmasabb lesz, sajnálni való, az ilyen nekünk nem férfi.

Lehet úgy is próbálkoznia egy pasinak hogy attól még nem alázkodik meg és nem pitizik, megvannak a módszerek, de ha semmi esély, semmi érdeklődés a csajon és barátja is van, szálljanak le róla, próbálkozzanak szingli csajnál aki érdeklődik is.

2012. dec. 29. 13:18
 12/33 anonim ***** válasza:
33%
"hisz talán még átlagos nők is viszolyognának tőlük, nemhogy én" itt hagytam abba az olvasást. fogalmam sincs, mit esznek rajtad a környezetedben élő férfiak, mert egy beképzelt (és foglalt) P. vagy.
2013. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

lassan egy hónapja írtad :)

én megértelek, de tudod azért nagyon pasi megszeret egy nem túl szép csajt és nagyon sok szép csaj meg szeret nem túl szép pasit, de valljuk be ez az eset ritka.

Ez nem egyszerű dolog, én is lány vagyok engem is hajkurásznak olyanok, hogy eszméletlen.

Egy valamit viszont tanulj meg, hogy nem csak a bambák csorgatják a nyálukat hanem a vén lógós zacskójú öregek akik még undorítóbbak. Elhiszem, hogy felidegesít ne tudd meg, hogy hogy tudok szentségelni mikor a kiszemeltem szari* rám, aki meg full nem érdekel folyamatosan írogat. Ne legyél velük bunkó, hanem szépen koptatás nem kell velük foglalkozni nézz át rajtuk és ne vedd észre őket. Akik kevésbé jó genetikával megáldottak ők is kitudnák hozni magukból a jót és lehet belőlük jó nő vag

2013. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

vagy pasi :)

valljuk be sok nő pénz nélkül a föld alá is bújhatna, mert ocsmány :) pl: Paris Hilton

2013. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
Elképedek az itt leírtakon, tényleg itt tart a világ?
2013. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
64%
Feltudtam fogni a mondani valóját az irományodnak, egyszerűen fogalmazva, nem viseled el h ha olyan emberek tepernek rád akiket te lenézel külsőség miatt. Másrészt szerintem feleannyira sem panaszkodnál ha mindegyik srác úgy nézne ki mint Brad Pitt. Viszont tényleg kellemetlen ha egy "pióca" rád tapad, de azt már hadd kérjem ki a ronda pasik nevében, hogy ne ilyen alpári stílusban beszélj róluk, ráadásul ilyen kib.szott magas lóról.Nincs veszteni valójuk ezeknek az embereknek? dehogy nincs, amit pedig el akarnak veszíteni az a magány, hiába írtad itt az erényeidet h az elején türelmes voltál, de már nem vagy az. Az számít h szereted a barátod és senki más. De ha jobban bele gondolok, szerintem téged csak az zavar h az udvarlóid nem jó képűek, ergo te akár meg is csalnád a barátod ha valami agyon baszott Mr.Jóképű beállítana. És innentől drága barátom ez már képmutatás.
2013. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

én azért nem képedek el rajta, mert mindenkinek meg lehetnek olyan igényei amilyeneket akar...

hisz mindenkinek meg van, ha neki nem tetszik nem tetszik...az meg, hogy leírta, úgy írja le ahogy akarja, egy ember a rengeteg közül aki anonym, szíve joga van bárhogyan is beszélni, ha más is megteheti....neki nem a bénákkal van baja, hanem azzal, hogy ráakadnak és nem bírja őket levakarni, ami roppant zavaró tud lenni, és tolakodó...

a külsőért pedig lehet tenni, attól, hogy még valaki nem szép, lehet igényesnek lenni....

2013. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#16, szerintem nem olvastál elég figyelmesen ill. félreértettél.

Nincs bajom a ronda pasikkal ha normálisak, szerettem olyasvalakit is aki nem volt annyira előnyös külsejű mert nagyon okos, művelt és magabiztos pasi volt.

De akikről beszéltem azok nyomorékok, vagyis idétlenek és retardak, nulla önkritikával.

Nem a külsejük a legnagyobb gondom, hanem a pofátlanságuk, stílusuk.

Pont arról írtam hogy nekem nem kell Brad Pitt szintű (nem is tetszik csak példának mondtam), ennyire nem nagyok az igényeim, nem ez a legfontosabb és mert szerintem nem a legmegbízhatóbbak.

Az zavar hogy olyanok nyomulnak rám pofátlanul, akik nemhogy külsőleg de minden másban is alattam vannak (ez nem jelenti azt hogy magas lóról beszélnék vagy beképzelt lennék, ha ott lennél és látnád értenéd), iskolázottságban, műveltségben, sokat képzelnek magukról a nagy semmire.

Udvarlás és zaklatás között elég óriási különbség van. Nem zavar ha udvarolnak, mindenkinek jól esik, de egy bizonyos ponton túl nem megyek, nem csalom meg azt akivel együtt vagyok. Az képmutató aki azt mondja nem fogadja a bókokat, nem incselkedik kicsit (főleg ha párunk nincs is ott, nyilván nem előtte).

Viszont a pitizést, állandó irkálást akkor is ha elutasítottam csomószor az illetőt, azt hogy a nyomomban van, azt nem bírom, irritál.

2013. jan. 6. 23:49
 19/33 anonim ***** válasza:
a 16-os vagyok. Nos valóba nem ismerlek, de viszont ha ismétlem ha beleillesz a mai sztereotípiába akkor ha nem lenne pasid se adnál esélyt a kevésbé jó genetikával rendelkezőknek. De igaz a ronda ember is lehet bunkó paraszt, ezt aláírom, de én többségében a szép embereken láttam ezt a jelzőt.
2013. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

#16-os, megint nem olvastál el rendesen, írtam szerettem olyasvalakit is aki nem volt annyira ideál külsőleg de voltak nagyon jó tulajdonságai.

Akikről beszéltem belsőleg se tudnak ill. tudtak produkálni semmit, azon kívül hogy próbálkozzanak nem foglaltaknál.

2013. jan. 7. 00:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!