Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak ilyen magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen magas igényeik az alacsony lányoknak, miért hiszik azt, hogy ők bárkit megkaphatnak csak, mert alacsonyak és szépek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én spec majdnem lesz@rom,hogy milyen magas a lány,amíg nem számít orknak.Az önbizalmam úgyis akkora mint egy ház és annál úgysem lehet magasabb.:)
2012. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ez így hülyeség semmi köze ennek a magassághoz!Az hogy a szépségiparban mint például a modellek világában pontosabban fogalmazva a manökeneknél 170cm alatt nem is indulhatnak a nők de ez is egy dolog.A másik attól nem néz ki se jobbnak se érettebb felnőtt nőnek valaki azért mert magasabb.Az alacsony meg átlagos meg kislányosabb.Az alacsonyabb nők is nőiesek méghozzá nem is akárhogyan.A legtöbb fitness modell nincs meg 170 cm s azt hiszem róluk nem mondható el hogy átlagosak. Többségük 160körül van s olyan szimetrikus formás alakot 180 cm-is nőknél nem sűrűn láttam.De ettől függetlenül nem hiszem hogy az alacsonyabb lányok többet hisznek magukról mint a magasabbak, ennek semmi köze a mérethez.
2012. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
gyerekes kérdés, gondolom a kérdező amennyiben fiú nem tudja megkapni a csajokat, ha meg lány akkor egyértelműen az irigység szól belőle.nem is értem én az ilyen dolgokat:)
2012. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!