Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haverommal ma megyünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverommal ma megyünk a tűzijátékra, meg előtte is ott leszünk. Hogy lehetne ott megismerkedni valakivel? Főleg úgy, hogy gondolom nem egyedül van.

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mosolyogj sokat! =) A morcos embereket nem szereti senki! Ha kinéztél magadnak vkit akkor próbálj meg a közelében maradni, és szóba elegyedni vele!


Sok sikert :)

2009. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kissé ha bővebben kifejtenéd, talán több válasz érkezne: olyan valakire gondolsz, akit már ismersz? hány évesek vagytok? milyen kapcsolatban vagytok? stb stb stb
2009. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
16 évese vagyunk. Nincs konkrét kiszemelt, csak jó lenne összejönni valakivel. :D
2009. aug. 20. 13:57
 4/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, nem tudja-e, mikor kezdődik a tüzijáték, mármint mennyi idő múlva, vagy hogy nem tudja-e, hol lehet ezt meg azt kapni a közelben, vagy ha úgy látszik, cigizni szokott, kérj tőle tüzet. aztán ha valamelyik meg volt, dicsérd meg pl. a szemét, de ne úgy, hogy szép a szemed, hanem mondd meg miért az, pl. de szép barna szemeid vannak, stb. aztán ha ezek után nem nagyon tűnik ugy, hogy akar vmit, akkor hagyd és keress vki mást.
2009. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bocsi ha nem ilyen véleményt vársz, de sztem erre nema tüzijáték a legalkalmasabb:) mármint a csajozásra. persze kinek mi:)
2009. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

14:07-es vagyok...

szerintem tök jó alkalom, persze ha a lány nem szülőkkel van... én nem bánnám, ha így leszólítana egy srác ma este :P

2009. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ma este? lehet hogy egy tüzijátékra mész a kérdezővel:P
2009. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet :D majd mindenkinek megdicsérem a szemét és aki röhög ő lesz az.:D
2009. aug. 20. 16:38
 9/13 anonim válasza:
nem kornél vagy a katona ?
2009. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hmm.. előfodrult már, hogy barátnőimmel néztük a tüzijátékot és odajött egy srác, leszólította egyik barátnőmet, hogy menjen vele, nézzék együtt... A csaj elhajtotta, olyan ciki lehetett a srácnak, sajnáltam, de muszáj volt röhögni rajta... De ha jól nézel ki, megkockáztathatod^^ Mi lányok már csak ilyenek vagyunk, először úgyis a külsőt nézzükXD
2009. aug. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!