Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztunk, smároltunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztunk, smároltunk, azóta remegek, mi a bajom? (lent)

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, még csak 3-szor taliztunk, most volt a negyedik. Mindig éreztem hogy nyomul, de nem ennyire.

Tegnap meg akart csókolni...nem akartam aztán adott egy puszit arcra, aztán szájra, aztán sima csók és aztán nyelves lett...én akkor smároltam először.....azóta remegek, mi a bajom?? 13/L



2012. dec. 9. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
eszedbe jutott a témazáró töriből, amit nem írtál meg jól.
2012. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Átfáztál úton hazafelé. Qva hideg van.
2012. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy lépcsőházban lakunk és a lépcsőn voltunk, ahol meleg volt, és utána meg náluk
2012. dec. 9. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
SZegények, 13 évesek vagytok és egy lépcsőházban lakok:( Ez annyira szomorú
2012. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
89%
nyugi ha le ülepedett akkor lesz még ebből összegömbölyödve sírás az éjszaka közepén is :)
2012. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát kösz
2012. dec. 9. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:

De szemét itt mindenki :DDD

Egyszer egy sráccal smároltam, olyan rosszul smárolt, hogy valahányszor eszembe jutott, kirázott a hideg és ugye az pillanatnyi remegéssel jár. :D

2012. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem volt rossz, de azért köszi:)
2012. dec. 10. 14:04
 9/9 Aida92 ***** válasza:
100%
nem lehet hogy szerelmes vagy?? :)
2013. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!