Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nincs 1 hete, hogy ismerem a lányt,2x találkoztunk eddig, és már smároltunk is mindkét alkalommal, aztán mégsem érzem, hogy Ő kéne nekem. :/

Figyelt kérdés

Csak szexelni meg nem szeretnék. :S


21/F a csajszi 17.


2010. máj. 3. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor felejtsd el!
2010. máj. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ebben a cipőben járok én is csak én lány vagyok:) Ha gondolod msnen leirom bővebben.
2010. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vki más? Msn-címem mailben elküldve. :D
2010. máj. 3. 01:16
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kaptam meg. na mindegy amúgy a legtisztább ha megmondod neki igy egy csomó szenvedéstől kiméled meg őt és is magadat is. Lehet zokon fogja venni, de azt még inkább ha nagyon beleéli magát hogy együtt maradtok és utána "ejted pofára" hogy mégse. Igy az elején még nem olyan erősek az érzelmek az ő részéről sem szerintem túl fogja élni:) ha megmondod neki az igazat.
2010. máj. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vki más esetleg? :O
2010. máj. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!