Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van esély rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van esély rá hogy beleszeressetek egy átlagos külsejű lányba?

Figyelt kérdés
Mert mindenki csak a különlegesen szép lányokra hajt, mért van ez? Miért nem tudjátok elképzelni hogy egy átlagos külső mögött is lehet ugyanolyan értékes belső? 13/L
2012. nov. 26. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van
2012. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ktk312 ***** válasza:

Én például undorodom a különlegesen szép lányoktól. 1 nincs esélyem, de nem is jönnek be valamiért...


Inkább úgy fogalmaznék, hogy érdekes külseje legyen. Legyen jó stíulsa, ami jól is áll neki ;)

2012. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van,de csak akkor,ha nagykorú.:D
2012. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esély óriási rá, bár még fiatalka vagy, de úgy is mindig lesz 2-3 farok körülötted, aki meg akar benned mártózva. fordítva már necces a dolog. De ezt fordítva ha feltennéd, hogy lányok van esély rá, hogy beleszerettek egy átlagos külsejű pasiba? A válasz pedig nagyon lehangoló, ha a való életet nézzük és ne a gyks lányok válaszát. Elég csak felnézni társkeresőkre és küldeni átlagos lányoknak üzenetet. Garantálom, hogy nem fogsz megszakadni pasiként, hogy elolvasd a válaszokat.
2012. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ!:) Ja és egyébként az átlagos alatt nem azt értem hogy kövér, önbizalom hiányos, unalmas lány...csak nem különleesen szép.
2012. nov. 26. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Soha nem jönnék össze egy plastic bitch-el, szóval én a természetes lányokat szeretem.

Itt meg is borult a különlegesen szép dolog. Egy ember azt mondja egy lányra, hogy átlagos, más pedig, hogy különlegesen szép. Nem vagyunk egyformák. Valaki a médiából sugallt nőképet veszi alapul, más pedig a természetes, emberi (nem a mindenhol feltuningolt műanyagszobrokat) lányokat látja a legszebbnek. Valaki más pedig egészen mást. A környezetedben lévő férfiakat (életkorod alapján inkább fiúkat) látva ne általánosíts...

2012. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hey.. beleszeress egy lanyba? es a kerdesed vegen medig az derul ki, hogy 13/L... most mi van ?:))))
2012. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es nem értem a kérdésed..:D
2012. nov. 26. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Eddig még csak ilyen lányokba szerettem bele :)
2012. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kutyát nem érdekel a belsőd, de amit egyesek átlagnak mondanak, az igazából még lehet bőven nagyon jó is! Rengeteg olyan csúcsnőnek kikiáltott akármi mászkál, akire én azt mondom átlag. Sok olyan nő van, aki nem olyan agyonajnározott, de nekem mégis őrülten tetszik. Csak hogy lásd! lásd! hogy megy ez. Ha lapvetően nem vagy egy torz-onborz quasimodó nő, akkor simán lehetsz jó. Ez most lehet feltuningol kicsit, de remélem holnaptól nem vedlessz át mindenkit elutasító önbizalomkirálynővé azért ettől :))
2012. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!