Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok! Írnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Írnátok nekem ide egy olyan levelet, amire biztosan válaszolnátok egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Nem igazán írnak vissza...

2012. dec. 10. 00:37
1 2 3
 1/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

"Tudom mit tettél, undorodom tőle és elfogom mondani."

esetleg "Tudom mit tettél tavaly nyáron"

2012. dec. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
És biztos a levél a baj, nem valami egyéb? (kép pl)
2012. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom azt kell,hogy mondjam nem biztos,hogy a levél a baj.Ha jóképű vagy és van pénzed,édes mind1,hogy mit írsz abba a levélbe :D
2012. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Biztosan a levél.
2012. dec. 10. 00:41
 5/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

ÁHÁ! szóval jóképű vagy és pénzes.

1 zongoráért cserébe írok neked 1 levelet :D

2012. dec. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem egy bizonyos zongoradarab kottája is elég lenne és olyan levelet írnék neked,hogy sírva fakadnának a lányok is meg te is :D
2012. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A pénzesség szerintem egy társkeresős adatlapból és egy bemutatkozó levélből nem derül ki. Ronda pedig nem vagyok, élőben szoktak dicsérni, csak sajnos többnyire nem korombeliek, vagy épp bizonyos szempontból nem megfelelő lányok.
2012. dec. 10. 00:52
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
nyomi,kérdező,a,valóságba,csajozz,nee,félj....
2012. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Bphonvéd, te pedig gyakorold a helyesírást! "valóságban"
2012. dec. 10. 01:12
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ha a helyesírása rendben van. Ez alapvető nálam. Meg az is, hogy az adatlapja legyen normálisan kitöltve, ne csak ismerj meg és stb. fantáziátlan mese szöveg. Előny az is ha olyannak írsz akit legalább hetente tudnál látni. Alapkövetelmény, hogy MINDEN igaz legyen amit leírsz.

2. a stílus, vagyis ami kizárva:

Puszi, csók, elköszönés tilos, nem nyáladzunk, nem nyalizunk.

Felkiáltójeleket, sok smiley-t kerüld, szörnyen idegesítő stílushiba.

Ne erőszakoskodj a képkéréssel, ez visszataszító dolog ha ezzel rontod el a beszélgetést és másról nem szól a dolog.

Talit se erőltesd, először beszélgessetek 1-2 hetet neten, rákérdezhetsz persze, hogy lenne-e kedve, de inkább csak 4-5 levélnél.

Szexuális célozgatás kizárva.

MSN, skype inkább, mint fb adatlap. Valós idejű beszélgetés legyen minél hamarabb, de mobilt hanyagold.

Sablonkérdések felejtősek.

Önreklám szintén taszító.


Ami nekem tetszene:

Szia!


Tetszik amit írtál magadról az adatlapodon, (persze csak ha írt magáról valami lényegeset nem csak sablonszöveg. Ha nem írt akkor írhatod, hogy) szépnek találod és szeretnéd megismerni. Aztán leírhatod téged mi érdekel, mit szeretsz, ha az adatlapodon nem szerepel. Különlegesebb dolgokat írj amiket csinálsz/érdekelnek, mert annyiból semmit nem lehet megtudni a lelkivilágodból, hogy pl. sportolsz, bulizol, olvasol. Leírhatod mit szeretnél egy kapcsolattól, de ez inkább csak extra, nem kell túl hosszúnak sem lennie. Esetleg annyit még, hogy mi fontos neked egy lányban, milyet szeretnél. Milyen értékek fontosak neked.


21/l

2012. dec. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!