Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyire találtok beszédes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire találtok beszédes lányokat akik már egészen az elején sokat beszélnek?

Figyelt kérdés
Én mostanában mindig olyanokba futok bele akik leginkább csak halgatnak és folyton én beszélek..
2012. okt. 24. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer találtam egy nagyon beszédest. De hulyesegekről beszél, szóval ennyi volt.
2012. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mikről?
2012. okt. 24. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez fontos szempont.. Ezért kell előbb randizgatni, és csak utána elkezdeni járni. Mindegy, hogy néz ki, ha dög unalmas, akkor úgyse működne hosszútávon.
2012. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nálam nagyon fontos h beszédes legyen :)

haverok meg mindig izélnek h miért nem inkább azt a jobb csajt választom, közbe nem tudják h dög unalmas..

2012. okt. 24. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!