Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú de van barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de van barátnője mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval én már régebben is majdnem jártam ezzel a fiúval de végül nem jött össze. Most egy ideje van egy csaja, nem rég kb. 2 hete mondta nekem hogy már nem olyan jó a kapcsolatuk és megkérdezte tőlem hogy járnék-e vele. De nem szakítottak. Tegnap pedig megkérdezte hogy van-e pasim és utána pedig délután láttam őket együtt és nem tűnt úgy mintha valami baj lenne a kapcsolatukkal. Segítsetek kérlek nagyon fontos lenne!!!!!!!!!!!!!! Mit csináljak?

2012. dec. 9. 20:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy kapcsolatba nem kell 3. személy. Remélem érted. Gondold magad a barátnője helyébe...
2012. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
addig, amíg ők együtt vannak, ne bombázd a srácot. majd kidobja, ha akarja. és ekkor kerülsz te a képbe
2012. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, míg szakítanak!
2012. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

hát. várd meg amíg kimondják hogy vége, hivatalosan, meg formálisan meg minden anyámkínja. ne legyél a fölösleges 3.

neked se esne jól ha te lennél a másik lány helyében és ezt csinálná a hátad mögött a barátod egy másik lánnyal.

lehet, hogy a pasi csak szórakozni akar valakivel, kell neki még 1, és te pont kapható vagy rá.


ezért is jó, ha megvárod amíg tényleg vége lesz..

2012. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%

ülj meg a seggeden te hülye pita...honnan tudod h nem-e csak megismert volna, és épp összekaptak vmin, és nálad beszélte ki, de több nuku...

na most majd mindenki lepontoz, de ha a ti pártokra hajtana egy ilyen liba, szerintem lefejeznétek..gondolkozzatok el..meg te is

2012. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
jézus nem kell egyszerre szitkozódni csak egy kérdés tettem fel, és igen tudom hogy az lennék ha ezt megcsinálnám. Amúgy azt a lánygyereket nem nagyon bírom mert kavart a volt palimmal!
2012. dec. 9. 21:19
 7/35 anonim ***** válasza:

Atyaég! Szerintem inkább te vagy a hülye pitsa, kedves #5-öske... Azok szoktak így szitkozódni, akiknek saját magukkal van bajuk, valamint rettegnek, hogy képtelenek megtartani egy férfit. Nem nő az ilyen.


Ha az én páromra hajtana rá egy másik nő, akkor nem szólnék semmit a lányra. Ha a barátom szerelmes belém, akkor úgysem ér el semmit, ha pedig mégis történik köztük valaki, akkor az egyetlen, akit hibáztatnék, az a barátom lenne, egyből viszlát is lenne neki.:)

Nőj fel! Értelmes, felnőtt gondolkodású nők nem nyilatkoznak ilyen primitív módon!


Jah, és az is merő szánalom, amikor valaki azért szakít, hogy valaki mással legyen, akkor az ex a 3.-at utálja, merthogy "elvette tőle a párját"...:D

Engedtessék már meg, hogy mindenki azzal legyen, akit tud szeretni! Csak a szerelem a szent, egy kapcsolat nem, nem jelent örök hűséget, ha egy másik jön, aki jobban megdobogtatja az illető szívét. Annyi a lényeg, hogy legyen becsületes, ne verjen át senkit, és ne legyen megcsalás. End of story.

2012. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm szépen aranyos vagy:)
2012. dec. 9. 21:36
 9/35 anonim ***** válasza:

7"-eske"(..)


Hidd el, az én párkapcsolatommal minden rendben, és szerintem pont hogy a te dühkitöréseddel kéne vmit kezdeni:D:D:D

Ettől én nem félek hogy elveszítem, mert ismerem, és most nincs is rá oka. Ha lenne, hát menjen, legyen boldogabb..

de azért elgondolkodtató hogy mégis te vagy az aki kész regényt ír...:D:D:D. És még én vagyok a hülye, hogy egy kontárkodó libét nézek le..:D oh:D

2012. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Drága the_sunset_limited nem kérek a véleményedből köszönöm szépen, menj valahol máshol osztogatni az észt kérlek.

És tudod kit nevezz Kontár libának!!

2012. dec. 9. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!