Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért a nőké a döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért a nőké a döntő szerep a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 09:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Már hogy választana a nő, ha pl megmondja nekem, hogy szeret én meg azt mondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit?
2012. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"Mert mikor volt máshogy?"


Amikor a családok előre lezsírozták a házasságokat.

2012. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így van csak a félénk pasiknál.

Az én párom mondta is, hogy ő választ és kész nem is szereti a nyomulós csajokat :)

2012. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nőké a döntő szó? Pl. ha nem a férfi teszi meg az első lépést a nő felé, hanem a nő kezd ki a férfival, akkor a férfinak kötelező vele lenni? :D
2012. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ma születtél?
2012. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nincs több döntő szerepük. Mer ha a fickó eleve oda se megy, rá se szarik a fejetetejére a nőnek, akkor eleve nem tud mit csinálni magával. Ott eszi meg a fene magányában. Tehát ez van. Ha meg le van szólítva, akkor max nyeregben érzi magát, neki van a könyebb helyzete, a semmi vesztenivalója. Egyébként nem igaz,hogy a férfinak nincs beleszólása, ez csak a papucs jószágokra igaz. Egy igazi férfi megnyakalja a nőt ,ha nagyon pofázik, éss ráadásul úgy vágja ki mint a kotlóst szarni. Nemm indenki tűri el a nőterrort.
2012. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

manapsag?:) mindig is a nok dontottek, ez eg az allatoknal is igy van:p

ezt ferfikent el kell fogadnunk es arra torekednunk hogy minket valasszanak.

2012. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
17es válaszoló a papucsok mintaképe:D:D:D
2012. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%
nem, a 17-es tudja jól ... de ezt nem úgy kell érteni, hogy a nő megy oda hozzád, és ő kéri meg a kezed ... barátaim, ti arra a nőre mozdultok rá, aki bármilyen módon tudatja veletek, hogy van esélyetek ... és ez mindig is így volt ... persze a kivétel erősíti a szabályt
2012. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%

OFF: "egy igazi férfi megnyakalja a nőt ,ha nagyon pofázik, éss ráadásul úgy vágja ki mint a kotlóst szarni. Nemm indenki tűri el a nőterrort."


Egy igazi férfi és helyesíró mintaképet olvashatunk hölgyeim és uraim :D

Az ilyen pasiknak nem lesz soha normális barátnőjük csak egy lelki nyomorult...


ON: A kérdésre válaszolva szerintem mindkét félen múlik a nő adja a jeleket a férfi pedig választ a kínálatból.

2012. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!