Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ez lenne az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne az oka, hogy nem kellek a lányoknak vagy a rondaság a döntő tényező? Vannak-e olyan csendes, félénk, visszahúzódó fiúk, akik helyesek és emiatt tapadnak rájuk a lányok függetlenül attól, hogy nem alfahímek?

Figyelt kérdés
Én félénk, csendes, visszahúzódó, konfliktuskerülő, jó fiú vagyok társaságban. Nem vagyok helyes srác szerintem, de kíváncsi vagyok, ha helyesnek születtem volna, akkor vajon tapadnának rám a lányok, vagy inkább az alfahím vonások miatt másznak a fiúkra?
2012. nov. 29. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról! Egyébként hagy súgjam meg hogy, bármennyire is vagy félénk nem utal sok jóra, mert minimum egy férfitől az hogy kezdeményezni, (és sokat bókolni) mer!!
2012. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

számomra a helyes és csendes fiúk a menők..

mikor egy alfa hím oda jön és undorítóan elkezd regélni általában azt kívánom bár lennék akkor mint te, hogy letudjalak fejelni"....gyűlölöm az alfa hímeket azok a csávók nem lehet rájuk mit mondani vic nőies viselkedés, kiszedett szemöldök....

viszont van a helyes nem divat majom csendes fiúk, na azok aztán a menők legalábbis számomra...


Nézd: van akinek ez tetszik van akinek az...Van akire azért másznak rá, mert ki van gyúrva és a legújabb divatú hülye hajjal pózol és szőrtelen mint a meztelen csiga és annyira nyálas....

Sose tudhatod éppen kinek tetszel, ha nem vagy annyira helyes egy lánynak akkor a másiknak majd az leszel. Az ízlések vegyes tára van!!!!


Be kell viszont vallani, hogy ha valaki helyes és nagyon jó képű akkor arra mindenki tapad. Lányokra ugyanez az igaz, ha jól néz ki smink és egyéb barnító és műanyag kellékek nélkül..azaz természetes, akkor az mindenki számára vonzó

2012. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!