Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha egy 19 éves lány még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy srác, akivel nagyon jól alakul minden, sztem ha legközelebb találkozunk, csók is lesz... a gond csak az, hogy még sosem csókolóztam, és amilyen béna vagyok, tuti rá is jön. Mondjuk ez a kisebbik gond, inkább attól félek, hogy az egészet elrontom, és akkor vége is lesz mindennek. Érdemes előtte megmondani, hogy mi a szitu...?
2009. aug. 20. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi gáz! Ha akarod elmondod ha nem nem, tökmindegy. Majd közben ráérzel. Gondolom te sem hagynád el ha nem olyan lenne a csók amilyennek elképzelted. Szerintem ezért még nem hagytak ott lányt!:)
2009. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Elmondhatod neki ha akarod, de nem valószínű hogy rá fog jönni, van aki elsőre is jól csinálja. Ja és azért nem fog elhagyni mert az elsőt elrontod. Amúgy nincs mit elrontani csak csináld ahogy jólesik.
2009. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
maj csináld ugy mint ő
2009. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, nem követelmény hogy 12 évesen csókolózz először. Ha meg azért hagy el mert most csókolózol először, vagy mert rosszul csinálod, akkor kár volt vele kezdened :S
2009. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) Szerintem az lesz a legjobb, ha megmondom neki. Fő az őszinteség...mert tuti el fogom bénázni, én nagyon parázós vagyok, legalább tudja miért szerencsétlenkedek...:S
2009. aug. 21. 00:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ellenkezőleg. Nem muszáj mindenkinek qrvának lenni, mégha nagyon ez is a divat manapság. Légy rá büszke!
2009. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy elrontod :) én 20évesen csókolóztam elsőnek pedig fiú vagyok. Nekünk jó volt :P
2009. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nahát... természetesen sikerült elszúrni haha. mondtam h béna vagyok... még 1x köszi annak, aki írt! :)
2009. aug. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!