Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyi ideig maradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi ideig maradt fent nálatok a "tetszés"?

Figyelt kérdés
Oks,bocsi kicsit hülyén lett megfogalmazva a kérdés..Tehát volt egy fiú a buszon aki nagyon tetszett és tudom, hogy én is neki mert nagyon sokszor szemeztünk.De ez szeptemberbe és október elején volt utána eltűnt.Viszont most du. láttam megint és egy barátjától kiderítettem mi a neve és a fb-ja is megvan. De nem tudom h vajon tetszhetek-e még neki? Szerintetek??

2012. dec. 10. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen esetben ha jön egy másik csinos csaj akkor az is jó de attól még tetszhetsz neki
2012. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dugásig
2012. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem idöre megy. addig tetszel neki amig valamit nem csinalsz amitöl kiabrandul vagy, összejön egy masik csajjal.
2012. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!