Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a buszról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a buszról?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány a buszról. Minden reggel látom, és ugyanott száll le ahol én. Debreceni és reggelente a 25-ös autóbuszon van. Néha látom hogy rámnéz meg néha azért én is szoktam nézni de nem tudom hogy szólítsam meg... Tehát azért egy szinte vad idegennek a zsúfolt buszmegállóban nem mondhatom azt hogy mi a pálya kiscsaj?? :D

2012. dec. 10. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Mizu vidéki vagy?
2012. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam Debreceni.
2012. dec. 10. 18:44
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
"Szopol pénzér?"
2012. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem és ha megkérhetlek a kérdésemre válaszolj!
2012. dec. 10. 18:46
 5/15 anonim válasza:
Szia cíca van gazdád?
2012. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

ma 18:46


Nem tőled kérdeztem, te kérdezd a csajtól:D

2012. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaa bassszus :D de most komolyan.. XDDDD
2012. dec. 10. 19:07
 8/15 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy 1 megállóval hamarabb száll fel mint én a buszra, de nem tudom hogy mi a neve, de legalább az FB címét tudnám.......ha ott lennének a haverjaim (felmentőseregnek akkor megkérdezném tőle a felsoroltakat de magányos farkasként nem megy....
2012. dec. 10. 19:15
 9/15 anonim válasza:
73%

Szerintem menj oda egyszerűen és kezdeményezz... pl.: Szia! már régóta észrevettem, hogy együtt utazunk és szerintem megismerkedhetnénk, hogy tudjunk beszélgetni buszon stb...

Tudom nem nagy segítség , de ha ezt a szöveget átalakítod biztosan kisül belőle vmi ^^ és érted mi a legnagyobb veszteni valód? hogy furán néz rád és nemet mond stb...

2012. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne szólítsd le egyből!

Először köszönj neki pl így : Szia,és mosolyogj nézz a szemébe ha visszamosolyog és visszaköszön,akkor másnap akár teljesen hülye okból kezdj beszélgetni vele. :)

Leszálláskor engedd előre,stb.. így kezdj vele pl beszélgetni : Szia,hogy hívnak?

Elmondja...

mondod : engem xy-nak hívnak,már fáj a hátam mert 4 hónapja bátorságot szedek a földről.

:)

Díjazni fogja a bókot,és örülni fog,én is egy hasonlót mondtam egy lánynak de kiderült hogy csak "barát"nak tart..

2012. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!