Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki nagyon tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nagyon tetszik. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az osztályban van egy lány aki nagyon tetszik és gyakran szoktam vele sétálni de szerintem ez már több lehet mint egy barátság ha elcsattan az első csók. Ebben kène segítenetek. Hogyan tudnám vagy lehetne ezt megvalósítani?

2012. dec. 10. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
suli után kísérd haza és a kapujukban nézz a szemébe fogd meg az arcát hajolj oda és csókold meg:)
2012. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk és köszi a második válaszolónak a tippet de még várnék tippeket.
2012. dec. 10. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Ne hamarkodd el a dolgot. Talán kérdezz rá. és minél többet legyél együtt vele. Szerintem nem zavarná. Ő is 14?
2012. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ő is 14 nem hiába írtam azt, hogy vagyunk.
2012. dec. 10. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, boccs!

Mi a véleményed a lányról?

2012. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
tanuljatok inkább
2012. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!