Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy tobbet ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy tobbet ne legyek szereny?

Figyelt kérdés
Amikor csak szoba all velem egy fiu elpirulok es mikor igen is beszelnem kell akadozik a nyelvem...sokan azt mondtak hogy lazitsak egy kicsit hat sajnos ez nekem nem megy mindig az forog a fejembe most mit kerdezek az illetotol vagy tudom is en
2009. aug. 21. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess többet fiúkkal. Ne gondolkozz azon, hogy jaj, mit is kérdezzek, ha megszólít egy srác, hanem csak válaszolj a kérdésére, aztán a beszélgetés úgyis kialakul. A fiúkkal sem másabb beszélgetni, mint lányokkal!
2009. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Látod én ugyanígy vagyok a lányokkal.
2009. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerénység erény, nem?
2009. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
rossz szót használsz, a szerénység nem ezt jelenti, hanem azt hogyha valaki nem dicsekszik az erényeivel, kevesebbnek láttatja magát mint ami valójában. ami rád illik az a lámpaláz, vagy a magabiztosság hiánya. majd a korral változik, te magad írod, hogy hiába mondják hogy lazíts, nem tudsz, pedig mi is csak ezt tudjuk mondani és úgysem fog segíteni. majd kinövöd, valószínűleg még nagyon fiatal vagy.
2009. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy luxus béemvét és csavard le az ablakot, majd nyomasd izomból a cigánymulatóst.
2009. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam,aztán a legjobb barátnőmön keresztül megismertem 2 srácot akikkel jelen pillanatban nagyon jó barátok vagyunk és elmúlt az idegességem.
2009. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak a lányokkal..
2009. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!