Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimban, aki nekem nagyon tetszik. Személyesen egyáltalán nem ismerem, csak látásból, és közös barátaink sem nagyon vannak. Általában a suli büfé előtt szoktam látni, bár ma amikor mentem haza egy barátnőmmel pont előttünk ment ő is a járdán, és néhány pillanatra ránk nézett(legalábbis felénk nézett). Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét, úgy hogy ne nézzen teljesen hülyének?
2012. dec. 11. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy 15 éves lány vagyok. :)
2012. dec. 11. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Karlendítés

Csöcsvillantás



Vagy csak menj oda hozzá.

2012. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lépj rá a lábára véletlenül :D és kérj tőle bocsánatot így legalább meg fog jegyezni :D
2012. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod a nevét véletlenül? Én is pont ebben a helyzetben voltam, tetszett a suliból egy kettővel felettem járó srác, én is 15-16 lehettem és valahonnan megtudtam a nevét és bejelöltem neten. Elkezdtünk beszélgetni, és hát igaz kapcsolat nem lett belőle, de azóta is beszélgetünk neten, pedig már eltelt vagy öt év. Mostanában meg már ide-oda is hívogat, és írogat mindenfélét, ami eléggé imponál....:)
2012. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem tudom a nevét. :/
2012. dec. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!