Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne önbizalmam a csajozásban, ha csak 165cm magas vagyok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 19:09
1 2 3 4
 1/32 Hanariko ***** válasza:
nem olyan alacsony az, hidd el.
2012. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy mint a többi embernek.

Kezdj alacsony lányoknál.

2012. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Kezdjél 160 cm-es csajokkal és akkor nem kell több önbizalom, mi a barátommal ugyan magasak vagyunk, de köztünk is csak kb 3-4 cm van csak
2012. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
A szerelemben nem fontos a magasság.
2012. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%
növesszél már f@.t!!...legyél kicsit bevállalósabb mint most, és tuti összejön, vesztenivalód nincs!
2012. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Ez ne tartson vissza a csajozástól.

Én is ennyi vagyok és sima ügy. Ha jól elő tudod adni magad, lesz csajod.

2012. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Bár ilyen könnyű lenne, de mikor elhatározom, hogy most leszólítom ezt a lányt a buszmegállóban, akkor hirtelen valami erő lebénít és félelem kerít hatalmába meg sok negatív gondolat, kezdve attól, hogy biztos neki is magas pasi kell és szóba sem állna egy alacsony sráccal, aztán az is eszembe jut rögtön, hogy nem vgyok szerintem jóképű gyerek.
2012. dec. 11. 19:15
 8/32 anonim ***** válasza:

Tudod mennyi aranyos alacsony csaj van? :)

Próbálkozz olyanoknál, akik alacsonyabbak nálad.

Amúgy a barátom se volt több, amikor megismerkedtünk (talán még ennyi sem, 17 éves volt akkor), nem is volt köztünk sok különbség, max. pár centi, őt ez egy kicsit zavarta, de engem egyáltalán nem.

Hidd el, nem az számít! Mi 4 éve vagyunk együtt.

2012. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Ha meg se mered szólítani, akkor eleve halott ügy.

Önbizalom kérése az egész és hogy tudj beszélni velük.

2012. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Igen, de az önbizalom kevés, ha nem vagy jóképű és magas. Úgy érzem, hogy túlságosan is csúnya vagyok és ez a magasság is hatalmas hátrány a lányok szemében. Mindenhol az meg, hogy magas, jóképű pasit akarok, mindenhol ezt hallom a lányoktól fél füllel. :S
2012. dec. 11. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!