Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetnék tökösebb srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék tökösebb srác?

Figyelt kérdés

Önbizalmam a padló alatt, magabiztos se vagyok, gyenge, sovány alkatú, gazdag se vagyok, valószínűleg ezért. Töketlen, jófiú, megfelelni akaró srác vagyok, sokszor nem mondom ki amit érzek, ezt tanácsolják, de ha mindig kimondanám és azt tenném amit érzek, akkor sokan kinevethetnének, lenéznének, hülyének néznének. De már ez sem érdekel. Tegyem azt amit szeretnék?

Magamról: 18 éves vagyok, nem volt még barátnőm, mindössze egy két csajjal randizgattam, de sose jött össze mindig lekoptattak. Egy éve meg kb randin se voltam gyávaságom miatt.Változtatni szeretnék, mit tanácsoltok?


2012. dec. 11. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy lopótököt :D
2012. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hogy a kérdésre válaszoljak: növesszél f@.t!
2012. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
legyél bátrabb, mert semmit sem veszíthetsz. sportolj és nem leszel cingár
2012. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sokat játszottam a számítógépen is. Délutánjaim online stratégiai játékkal mentek el. Szerintetek is jó döntés lenne, ha abbahagynám a gépezést?
2012. dec. 11. 21:33
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem voltam még sose bátor..:(
2012. dec. 11. 21:34
 6/18 anonim ***** válasza:
IGEN jó döntés lenne. Húzás sportolni valamit!!! ÉLJ!!
2012. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért néznének hülyének azért,ha kimondod amit érzel.
2012. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
jaja kezdj el xboxozni.
2012. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
felejtsd el a gépet, a kockák nagyon szánalmasak!!!
2012. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudják is ezek milyen nehéz kitörni ebből...? Nem.


Könnyű ráböffenteni egy "sportojjá"-t. Nekem spec. fociről utolsó emlékem, hogy "foci-fogyasztó" közben teljes erőből pofánrúgnak egy labdával. A nagy sportosok meg kb. mindig is utáltak, mert nem nagyon voltam ügyes sosem. Ennyit a sportokról...

2012. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!