Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az egyetlen csúnya fiú, aki nem mer próbálkozni vonzó, szép lányoknál?

Figyelt kérdés
Szabályosan félek, ha meglátok egy szép lányt, még levegőt sem tudok venni, pánikba esek és egyből azon agyalok, hogy vajon jól nézek-e ki. Aztán, ahogy elmegy a lány újra megnyugszom és levegőt is tudok rendesen venni. Ezért már jó ideje kimondottan csak számomra nem vonzó lányoknál merek kezdeményezni, bár azt is csak neten. Tudom gáz, meg szégyen, de sokszor utasítottak vissza személyesen, azóta nem merek egy lánynál sem kezdeményezni személyesen, már értelmét sem látom az egésznek őszintén szólva. De amikor csúnya srácokat látok szép, vonzó lányokkal mindig elgondolkozom, hogy mi van, ha mégis meg kéne próbálnom szép lányoknál is, aztán egyből elmegy a kedvem, amikor a tükörbe nézek és amikor annyira sok magas, helyes srácot látok, akik nyílván úgyis elviszik az összes vonzó lányt.

2012. dec. 12. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyedüli, nyugi. De tudod mit? Megmondom én h helyes vagy vagy csúnya. Küldj privátot. 19L
2012. dec. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azok a ronda fiúk valamiért vonzóbbak, mint te és nem hinném, hogy a pénz miatt. Neked ez jutott.
2012. dec. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én se vagyok egy szépség de én próbálkozok és sikerem is van. Tudod az nyer aki játszik.

Amúgy is max otthagy vagy pofán vág azt meg bírom állva.

2012. dec. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

ez van alacsony vagy nem kellesz senkinek, menj műtesd meg magad mint a lányok a melüket meg ilyenek, csak neked a csontodat törik aztán megynyúlik meg összeforr.


Azért mert alacsony vagy nem érzik magukat annyira biztonságban melletted nem néznek igazi pasinak mintha magasabb csávó mellett lennének akire felnézhetnek" Azt hiszik a magasság megvédi őket.



Tökmag csajok is magasakat keresnek. Aztán jönnek ezzel a belénk van kódolva szöveggel mert hogy a magasak erősebbek voltak meg jobb vadászok meg stb. De mindegy annál nincs megalázóbb amikor a 165cm-el az ilyen kötekedős 190es majmokat a betonra küldöm a legnagyobb legf.sszopóbb gyökerek a magasak között vannak lenézik az alacsonyabbat könnyű prédának nézik vagánykodni mások elött de hát nincsen nekem 55ös karom elég a 42 is Igen most a szép rossz arcú tömeg kötekedős gyúrós k.csögökről volt szó, meg a diszkós cigánokról a mai pin.ák kedvenceiről ;). A többivel nincsen baj sok nagyon normális ember jár "edzeni", meg sokan elszállnak agyilag.

2012. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagy számok törvénye alapján működik ez az egész. 9 csaj visszautasít, de a 10. beléd szeret, lehet 99 utasít el, de a 100. szeret beléd. Próbálkozni kell és nem kell elsüllyedni szégyenedben, ha visszautasítanak. Engem is utasítottak vissza már csajok. Az elején persze rossz, mert rombolja az önbizalmad az ilyen rendesen, de tovább kell lépni. Ritka az, aki elsőre megtalálja a nagy őt. Általában nem is kell megvárni míg visszautasítanak, a lányokon meglátszik, ha nem érdekled. Aki szeret az érdeklődik irántad, szakít időt rád, interneten visszaír a leveledre, stb. Aki nem így tesz azt léptesd le még azelőtt, mielőtt ő tenné meg.
2012. dec. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet, mondok egy őszinte véleményt külső alapján!

17/F

2012. dec. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha csúnya vagy, akkor jobb is, ha nem próbálkozol a lányoknál, mert csak csalódást okoznának. Nemhogy a szép, de még a csúnya lányoknak se kell csúnya pasi. Ha látsz is csúnya srácokat szép lányokkal, az v azért van, mert gazdag a srác, v azért, mert a lány csak szívatja és kihasználja.
2012. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd végig a GyK oldalt! Itt csak ilyen megkeseredett embert találsz.
2012. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 eszter04 válasza:
szerintem a külső másodlagos a belső többet ér .am sok szerencsét .
2012. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem te vagy az egyedüli, egyre több ilyen kérdés szállja meg a GYK-t.
2012. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!