Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya fiúba bele tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiúba bele tud szeretni vajon valaha is egy szép, vonzó lány?

Figyelt kérdés
Szeretném hinni, hogy vannak csodák, hogy én is lehetek boldog, de közben meg tudom, hogy csúnya fiú vagyok és nem érdemlek olyan lányt, akire vágyom. Próbáltam boldog lenni olyan lányokkal, akik nekem nem jöttek be külsőre, de ő nekik helyes voltam, amit magam sem értek miért, mert szerintem én egy nagyon csúnya srác vagyok és főleg az orrom rondít az arcomon, de van más is, amit tudnék sorolni, de nem szeretnék, mert így is szégyellem, hogy nem vagyok jó pasi. Emiatt csak nézem a párokat, a sok szép lányt és álmodozom, mint egy kisgyerek, aztán igyekszem észhez téríteni magamat, mert teljesen érthető, hogy minden lánynak helyes barát kell, ahogy én is vonzó barátnőre vágyom még, ha próbálom is elnyomni és esélyt adni nekem nem tetsző lányoknak, akik kezdeményeznek nálam. A másik, hogy jellemre is olyan lányt keresek, aki szerintem manapság nem igazán létezik vagy, ha mégis, akkor már elkelt. Én csak szeretnék végre olyan lányt találni, akivel kölcsönösen tudunk vonzódni egymáshoz testileg és lelkileg is és őszinte szeretet, kapocs van köztünk, egyszerre vagyunk egy pár és két jó barát.
2012. dec. 7. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad, minden zsák megtalálja a maga foltját.
2012. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 GrimmjoWwW ***** válasza:
92%
Ejj ejj.. tudod olyan ember nincs hogy ronda, a rondaság az relatív mert lehet van 1 bomba nő akinek pont te jössz be, pont te tetszel neki.. minden ember más izlések és pofonok lehat valakinek ronda vagy de valakinek meg szép
2012. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Igen,élő példa vagyok :D
2012. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem, sőt még egy csúnya lány se.
2012. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
nyaffnyaff,igények azért vannak...
2012. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól értem, arra vágysz, hogy valaki olyan válasszon téged elsősorban a belsőd alapján, akit te elsősorban a külseje alapján választasz, persze azért a belső sem mindegy. Előfordulhat, semmi sem lehetetlen. De én előre sajnálom azt a szép lányt, aki esetleg majd a barátnőd lesz, mert ha tényleg csúnya vagy, akkor az a lány igazán lélekből fog szeretni azért, aki vagy, te pedig őt főképp azért, ahogy kinéz (jó, tudom, azért fontos a belső is, csak....)
2012. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, utolsó, ilyen lány nem létezik. A kérdezőt bezzeg nem sajnálod, h a külseje miatt nem kell egy lánynak sem.
2012. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem jöttetek még rá, h a VALÓDI szerelem nem ilyen dolgokon múlik? olyan ovis felfogás ez.. h szép széppel, csúnya csúnyával, szőke szőkével, barna barnával....... ehhh........ :D
2012. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálunk férfiaknál valóban nem ilyeneken múlik, a nőknél viszont sajnos igen.
2012. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9-eske, a kérdést pasi írta, úgyhogy úgy tűnik, mégiscsak ilyeneken múlik. :D
2012. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!