Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 közötti srácokat kérdeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 közötti srácokat kérdezem. Mennyire vagytok elégedettek a nőkkel való kapcsolatotokkal?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszíves kort, és azt, hogy egyébként mennyire vagytok megelégedve saját magatokkal.
2012. dec. 12. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
jó. 21 vagyok, és olyan 75%-ig elégedett magammal.
2012. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
120 Mb/s. Én elégedett vagyok vele.
2012. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Teljesen elégedett vagyok magammal. A nőkkel olyan 60%-ban ha ki lehet ezt fejezni számszerűen. Aki külsőre teljesen tetszik nekem, az erősíti azt a sztereotípiát miszerint a szép lányok nincsenek a toppon agyilag. Akivel meg egyszinten vagyok szellemileg is, azzal a legtöbb esetben hiányzik a kémia. Tisztában vagyok a hibáimmal ezek mellett: betegesen válogatós vagyok, de ez azért van mert sok lány próbálkozik nálam. Ha ezt nem tennék, akkor könnyebben lehorgonyoznék valaki mellett. 24F
2012. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát fogos kérdés...magammal, nemigen vagyok elágedett, egy csomo mindent elszurtam, és nehezen akar helyrejönni az életem, kb 40 %

(itt jegyezném emg, hogy irigylem azért azokat, akik magukkal tökéletesen elégdettek)


Kapcsolatok: hát volt jó is, szerelmes is, rossz is, kinek nem....nagy átlagba megmerem rakni a 70% ot kapcsolatok terén. Minden barátnőmből hiányzott valami...a mostaniból pl az, hogy lehetne kicsit ragaszkodóbb természet, de ő ink különcebb típus, hát ez van.


21/F

2012. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire.Csak prostival voltam még.
2012. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egoista vagyok, szóval magammal 99%-ig vagyok elégedett, a nőkkel 50%-ban.
2012. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
és mire vagy egoista?
2012. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
mindenkinek vannak hibái, nem is 1 szóval aki 99% elégedett az hazudik ;)
2012. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Magammal elégedett vagyok, tettem i érte épp eleget, és más is elismerte. Nőkkel való kapcsolataimmal nem vagyok elégedett ,mer hogy nincs. Soha nem szoktam velük foglalkozni, kifejezetten kerülöm a társaságukat. CSak verem rájuk a fakramat távolból, de odamenni már hülye vagyok hozzájuk. Egyáltalán nincs miről beszélnem velük. enm tudok velük beszélni!! Úgy volna jó,ha köszönés után máris szexelhetnék. Kár,hogy ilyen nem létezik. Ismerkedni meg nem szeretek.
2012. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
akkor mégsem vagy magaddal elégedett, csak tehetsz arról hogy milyen a kapcsolatod a csajokkal :DDD
2012. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!