Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Ez nem randi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ez nem randi, de mit mondjak neki élőben?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác, aki nagyon tetszik, és fb-n beszélgettünk. De csak most (nagyjából 2 hónap múlva) jutottunk el oda, hogy találkozzunk a suliban is. Ott mit mondjak neki? Nincs témám, és nem tudom, mi lesz, ha csak ülünk ott némán a lépcsőn. Vagy mi lesz, ha oda sem jön? Ha igazából nem is akar velem találkozni? (mert eddig azt a kifogást monda, hogy lusta oda felmászni, de ezek szerint most már megtenné) Még nem akarom megmondani neki, hogy tetszik, mert attól félek visszautasít, és akkor az eddigi barátságunknak is vége, és nem hiszem, hogy akkor később összejöhetnénk, ha most sem tetszem neki. De valamikor el kell mondjam neki, ha ő nem akar kezdeményezni, de akkor is, hogyan mondjam el neki? Nagyon félek!!! Kérlek segítsetek, mert pánikban vagyok.

2012. dec. 12. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónapig beszéltetek facen, egy suliba jártok, de még nem találkoztatok??? Ez az új generáció, én mondom nektek... SELEJT
2012. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogyhogy nem találsz témát? miről beszélgettetek fb-n? kb. olyanokról beszélgessetek amit fb-n is tudtatok
2012. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze találkoztunk már, de akkor csak köszöntünk egymásnak és nem álltunk le beszélgetni..
2012. dec. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!