Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy fiút szórakozóhelyen? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Már elég rég nem ismerkedtem fiúkkal, mert volt egy hosszú kapcsolatom, most pedig teljesen be vagyok ijedve, hogy mit mondjak, mit csináljak... Van egy srác, aki tetszik, de egyszerűen nem tudom, hogy mit mondjak neki, ha odamegyek hozzá! Légyszí értelmes válaszokat írjatok! köszi

2012. okt. 26. 22:59
 1/7 VVMMvvmm ***** válasza:

Mitől tartasz? Lehet nemet mond.És?

Keress másikat akkor!

2012. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd meg valamire, abból csak leesik neki a dolog :).
2012. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha te is tetszel neki, akkor a jóízlés és minimál intelligencia határain belül bármit mondhatsz neki. :) Én legalábbis így vagyok ezzel.

De hogy valami konkrétat is említsek, mondjuk köszönj neki első körben, majd kérdezz tőle valamit, hogy merre találod ezt vagy azt. Esetleg próbálj valami érdekeset keresni rajta és arról beszélgetést kezdeményezni.

De azt is lehet, amit a csajok nagy része szokott: csak néz rá oszt mosolyog, és várja a csodát. :D


23f

2012. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Egyébként csak bátortalan vagyok, hogy hogyan kezdeményezzek. Meg nem tudom, hogy mit reagál erre egy fiú, ha egy lány odamegy és leszólítja...
2012. okt. 26. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Hééé, nekem a mosolygás mér bejött! :D

Egyébként sokkal többet én se tudok mondani. Köszönj, és kérdezz valamit. :)

2012. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VVMMvvmm ***** válasza:

Kérdező!Ha sokat bátortalankodsz addig feszült vagy

a kíváncsíságtól.Inkább próbálkozz és megszabadulsz a

bizonytalanság kellemetlen feszítő érzésétől.

2012. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz, nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mi történik ha...szóval meg kell lépnem ezt a leszólítást :D

Köszi a tanácsot!

2012. okt. 26. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!