Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok, ha ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha ilyeneket mondana, ilyen közvetlen lenne a lány a randin? :D

Figyelt kérdés

pl., hogy elmegy wc-re, és hozzá teszi, hogy azért mert női gondjai vannak :D (ez csak szigorúan egy példa volt, nem megtörént eset)

Tehát közvetlenebb, haveriasabb felfogásban mennek a dolgok, nem a megszokott, megjátszott sablonos randi :D Vagy ezek elijesztik a fiúkat? Már nem nőies? :D



2012. dec. 12. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kicsit viccesebb dolgot mondasz, még fel is dobhatja az egészet.
2012. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem ha egy lány közvetlen, akkor én is felszabadultabb tudok lenni. Az a jó, ha minél előbb eltűnik közülünk a fal, azaz "megtörik a jég".
2012. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
kit érdekel,ha női gondjaid vannak egy randin?ez nagyon nem 'gusztusos'
2012. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Azt hittem majd kinevettek :DD

Én egy kicsit közvetlenebb vagyok a randikon (ennyire azért még nem.. :D ) de a fiún érzem, hogy próbál a megszokott úton járni, de lehet hogy csak a "jég" miatt van, és ha bedobnék hasonlókat, ő is közvetlenebb lenne :D

Csak nem tudom, hogy elijesztem-e, mert ő tényleg azon az úton akar járni, konzervatívabb, vagy igazából ő is ilyen, csak miattam nem mer, nehogy én nézzem hülyének.

2012. dec. 12. 15:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem nagyon értem a kérdést mert kb mindenki így viselkedik.Ha valaki tetszik neked nyilván próbálsz közvetlen lenni és jófej lenni nem pedig felállítasz magad körő egy falat hogy rombolja le ha tudja ....
2012. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, egyénként nem túl illedelmes.. De legalább tudja, miért vagyok hisztis :D
2012. dec. 12. 15:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen PRÓBÁLSZ közvetlen lenni, csak nem biztos, hogy sikerül. De ha megtöröm a jeget, utána talán könnyebb.
2012. dec. 12. 15:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
azért van olyan aki gerjed a menstruációra, de belőlem meg sztem legtöbből nem hoz ki semmit.... de ha pl megy a fiú wcre és megkérdezed hogy segítsek tartani? olyan jól rezeg a kezem, az már hozhat valami előnyöket :D
2012. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, fiú vagy lány vagy? :D Ez egy kicsit már "durva" szerintem :D Elsősorban nem szeuxális értelemben gondoltam a közvetlenséget, tehát nem azért mondanám, hogy meg jött, hogy erre izguljon :D Első randikon ez még sok szerintem.
2012. dec. 12. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell részletezni, hogy ki miért megy a mosdóba.
2012. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!