Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarják nekem bemesélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják nekem bemesélni a PUA tagok, hogy alacsony, ronda srácként is lehet vonzó, csinos, szép barátnőm? Csak én gondolom úgy, hogy ez is csak a jóképű, magas pasiknak nyerő dolog?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 20:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
vonzó, csinos és szép barátnőd nem lehet, de barátnőd lehet
2012. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Valóban így van, ha alacsony és ronda vagy, akkor bármit csinálsz, soha nem fogsz kelleni a csajoknak. Nemcsak a szépeknek, még a csúnyáknak se.
2012. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
185 centi az alacsonynak számít?
2012. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

A magas ronda mitől jobb fokozat, mint az alacsony ronda? Alacsony rondával még jobb megjelenni, mert kevesen veszik észre, de ha magassal mész mindenki észrevesz nem?


Elvileg vannak "PUA csajok" is szóval tuti lesz valami vagy nem?


Vagy ez az egész nem más, mint egyfajta gyerekes gondolkodásmód? Pedig lehet de.

2012. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Akkor nézd meg ezt a csávót:


http://www.youtube.com/watch?v=sW390p5SW1o


Magyarország legnagyobb pua közösségének fórumán is kb az ő szavára ad mindenki:D

2012. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok pua de olvastam pár olyan könyvet.tudod ők a csajozás mellett az önfejlesztéssel is foglalkoznak és ez a kulcs.el tudják hinni h lehet jó nöjük,te pedig nem és csak sajnáltatod magad.és ehez még csak nem is kell pua nak lenni.
2012. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ja, mivel elsajátítottam a sok pua anyagot gyakorlatban is, így tapasztaltam, hogy ronda csajokat bármikor feltudnék szedni, csak már kedvem sincs hozzá, mert nem vonzanak. Megpróbáltam számomra nem vonzó lányokkal, de csak még inkább ráébredtem, hogy nekem vonzó lány kellene, mert így sosem leszek igazán boldog. Szóval ha dughatnékom van bármelyik csúfságot ágyba tudom vinni, nem nagy cucc, csak az van, hogy haerok szerint lehetnék jobb is és akkor szép láőnyokat is megkaphatnék, de folyton ott van bennem a kisebbségi komplexusom, hogy én alacsony és csúnya vagyok és ezt valamiért nem tudom leküzdeni.
2012. dec. 12. 20:19
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Annak aki belinkelte Jimmit: Szerinted az a csaj, akinek itt 10 perc alatt, nagy nehezen, majomként ugrándozva megszerezte a számát, felvette neki a telefont, amikor hívta? :D

A pua egy szemfényvesztés. Ami hasznos belőle, azt 2 A4-es oldalon le lehet vezetni. Viszont rohadt nagy üzlet, amivel évekig le lehet húzni a szerencsétlen, kétségbeesett pasikat, akik ehelyett akár az életük építésével is foglalkozhatnának.

2012. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

20:23


Ez csak egy videó:D

Olvasnád fórumot tudnád hogy nem csak ezt az egy csajt szerezte meg.Remélem erre nem azzal jössz hogy biztos hazudik:D

2012. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
Látom az 58%-os már itt is itt van. :D Nézd kérdező, ha így állsz hozzá, hogy vonzó, csinos, szép, ez elég gyér. Te a külsőre fókuszálsz, ami nem épp jó. A szépség az a belső és a külső KEVERÉKE és nem csak a külső. Viszont előfordul nagyon sűrűn, hogy ha valakinek külsőleg van valami előnytelensége, azt kompenzálni tudja valami egyedi és jó belső tulajdonsággal. És miért gondolod magad egyébként rondának? Mi az, ami miatt ezt érzed?
2012. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!