Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék boldog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék boldog, ha sosem lehet olyan barátnőm, akihez tudnék vonzódni testileg is?

Figyelt kérdés
Rossz érzés, hogy csak olyan lányok járnának velem, csak olyan lányoknak tetszem tudomásom szerint, akik nekem nem jönnek be, nem tudok hozzájuk vonzódni és akik között nem egy lány olyan, hogy már örülne, ha végre lenne pasija, mert azt is ki kell mondani, hogy ezek a lányok egy fiúnak sem kellenének szinte.

2012. dec. 12. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd van az a csaj akinek kell egy zacskó a fejére..azokat szúrhatod nyugodtan..


Viszont van olyan ronda csaj hogy a sajátodra is húzol egy zacskót,ha netán az övé kiszakadna..



Hahaha:))


Hölgyeim nem bántás,csak vicc:)

2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdező írj privit.Ott szeretnëk mondani valamit csak ide nem akarom kiírni :)
2012. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy boldognak kell lenni? Nem mindenki az, qurvára nem, ismerek sok olyat aki nem az, sőt, nagyon lepukkant életű embereket is ismerek, mégis élnek. jelenleg én sem vagyok az, mégis élek, és egy csomó mindennek tudok örülni, nap mint nap. Miért kéne boldognak lennem? Mert az van előírva? Vagy mert mindenhol azt szajkózzák hogy légy boldog? Hagyjukmá'.
2012. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Debrecen?

Meg ez is a tiéd, fogadjunk...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__37534..

Unalmas már a nyomorod...

2012. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!